ΠΡΙΝ ΠΑΤΕ ΣΤΙΣ ΚΑΛΠΕΣ ΔΕΙΤΕ ΠΟΙΟΥΣ ΨΗΦΙΖΕΤΕ – Οι υποψήφιοι όλων των κομμάτων σε όλες τις περιφέρειες


Η ώρα των εκλογών έφθασε. Αύριο οι Έλληνες πολίτες θα προσέλθουν στις κάλπες για να αναδείξουν τη νέα κυβέρνηση.  Το crashonline.gr συγκέντρωσε και σας παρουσιάζει τις λίστες με τους υποψήφιους των κομμάτων σε όλες τις εκλογικές περιφέρειες, Υπενθυμίζουμε ότι στα ψηφοδέλτια δεν βάζουμε σταυρό προτίμησης, καθώς οι εκλογές διεξάγονται με λίστα.


Αναλυτικά οι λίστες του ΣΥΡΙΖΑ

Επικρατείας

1 ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2 ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ
3 ΚΟΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΣ
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΣΙΑ
5 ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ
6 ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ
7 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
8 ΜΕΣΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
9 ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΦΗ
10 ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΠΑΝΟΣ
11 ΚΟΝΙΟΡΔΟΥ ΛΥΔΙΑ
12 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α” Αθήνας

Φλαμπουράρης Αλέκος
Σακελλαρίδης Γαβριήλ
Βούτσης Νικόλαος
Φίλης Νικολαος του Αριστοτέλη
Βερναρδάκης Χριστόφορος
Παπαδοπούλου Ξανθή
Ηλιού Στέφανος
Σταυράκη Φρόσω
Μανδηλαρά Σοφία
Διάκος Κώστας
Τραχανατζής Στάθης
Δούση Μάγκυ
Μαστρογιάννης Βασίλης
Νίκου – Ψωμιάδου Ελένη
Σακοράφας Κώστας
Τζιτζίκου Σοφία
Νταλέ Ζαχαρούλα
Κοτσιφάκης Θέμης

Β” Αθήνας

Τσακαλώτος Ευκλειδης
Κουρουμπλής Παναγιώτης
Παππάς Νικολαος
Μπαλαφας Ιωαννης
Σκουρλέτης Πανος
Ξυδακης Νικολαος
Τόσκας Νίκος
Παπαδόπουλος Χριστόφορος
Δημαράς Γιώργος
Θεωνάς Γιάννης
Σπίρτζης Χρήστος
Κατριβανου Βασιλικη
Καφανταρη Χαρουλα (Χαρα)
Τσιρώνης Γιάννης
Αυλωνιτου Ελενη
Καββαδια Ιωαννετα (Αννετα)
Παναγουλης Ευσταθιος
Κυριτσης Γεωργιος
Καραχάλιος Κωνσταντίνος
Βουδούρης Οδυσσέας
Ζαχαριαδης Κωνσταντινος
Στούμπος Δημήτρης
Χρηστίδου Ραλλία
Βαμβουρέλη Μαρία
Παπαθεοδώρου Εφη
Νικολάου Χρυσούλα
Ταστάνης Αναστάσιος
Καναβού Ιωάννα
Τρίχας Γιώργος
Αλατση Φραιλιχ Δεσποινα
Μιχαλοπούλου Ντιάνα
Αλεξοπούλου Σοφία
Σκορίνης Νίκος
Πετράκη Γεωργία
Ιωσηφίδου Μαρία
Ζαμπατη Ειρήνη
Μπούφης Θεόδωρος
Γραμματικού Μαρία
Κοταρά Λίτσα
Μαλάμη – Ρουμανέα Μάγδα
Μπατζιά Ντίνα
Αποστόλου – Ραζή Ζήνα
Πετράκου Σούλα
Καραχάλιου Ζωή
Πάντου Χρύσα
Γιάμαλη Ανναστασία
Κατωπόδης Γεράσιμος
Κουλίεβα Ταμίλα

A” Θεσσαλονίκης

Παρασκευόπουλος Νίκος
Αμανατίδης Ιωάννης
Κουράκης Αναστάσιος (Τασος)
Μπόλαρης Μάρκος
Μηταφίδης Τριαντάφυλλος
Τριανταφυλλίδης Αλέξανδρος
Τεκτονίδου Βούλα
Μάλαμα Κυριακή
Χατζηγεωργιου Ελευθερια
Ανδρέου Διαμανός
Καλφακάκου Ρία
Χαρίσης Θεμιστοκλής
Μπαλτάς Θοδωρής
Κομνής Θανάσης
Καζάρα Τριανταφυλλιά
Βέρβερης Γιώργος
Mακνέα Χριστίνα
Λαμτζίδης Μανώλης
Μανώλη-Ζηκοπούλου
Παπαργύρης Γιάννης

Β” Θεσσαλονίκης

Φάμελλος Σωκρατης
Μάρδας Δημήτρης
Αγοραστούδη Ευγενία
Αλμπάνης Τριαντάφυλλος
Γαϊταρτζή Αναστασια (Τασουλα)
Αντωνόπουλος Γιώργος
Τσακμαλή Μαρία
Παναγιωτίδης Γιάννης
Λιάπη Σούλα
Γκανούλης Φίλιππος
Αμοιράνης Τασος
Αμπατζάς Κωνσταντίνος

Αργολίδα

1 Γκιόλας Ιωάννης
2 Αντωνόπουλος Γεώργιος
3 Σεραφείμ Θοδωρής
4 Χατζοπούλου Αγγελινα
5 Μποζιονέλος Γιώργος

Αρκαδία

1 Παπαηλιού Γιώργος
2 Κωττάκης Σταμάτης
3 Ζούνης Πέτρος
4 Ντασοπούλου Βασιλική
5 Ζαφειροπουλος Ιωάννης

Άρτα

1 Γεροβασίλη Ολγα του Βασιλείου
2 Τσίρκας Βασίλειος του Δημητρίου
3 Ξυλογιάννης Άγγελος του Ευαγγέλου
4 Μουσαβερές Θεόδωρος του Παναγιώτη
5 Θεοδόσης Γεώργιος του Χαράλαμπου

Αιτωλοακαρνανία

1 Βαρεμένος Γεώργιος του Βασιλείου
2 Τριανταφύλλου Μαρία του Κωνσταντίνου
3 Δούρος Δημήτριος του Αντωνίου
4 Ζαβογιάννη Ηρώ του Σωκράτη
5 Παπαγεωργίου Παυσανίας-Ανδρέας του Σπυρίδωνος
6 Ζέρης Παντελεήμων του Ιωάννη
7 Καραγιώργου Μαργαρίτα του Αγγέλου
8 Βασιλείου Γεώργιος του Ιωάννη
9 Κοντονάσιος Σωτήριος του Παναγιώτη

Αττικής

1 Μπαλτάς Αριστείδης
2 Αθανασιου Αθανασιος (Νασος)
3 Σκουρολιακος Παναγιωτης (Πανος)
4 Παντζας Γεωργιος
5 Δεδες Ιωαννης
6 Καραλη Αικατερινη
7 Θεοχαρη Αικατερινη (Καιτη)
8 Στεργιου Ιωαννα
9 Καραγκουνης Σταυρος
10 Γκοτσοπουλος Θεοδωρος
11 Καλογρανης Κωνσταντινος
12 Μαραγκακη Αγγελικη
13 Δελαγραμματικα Ελισαβετ
14 Πεππας Νικολαος
15 Παππά Παναγιώτα
16 Δέδες Κώστας
17 Ντελάκη Ευαγγελία
18 Μιχαήλ Σπύρος
19 Ροδάκης Παναγιώτης

Αχαΐα

1 Αναγνωστοπούλου Αθανασία (Σια)
2 Σπαρτινός Κώστας
3 Ριζούλης Ανδρεας
4 Κακκαβάς Κωστας
5 Μουρίκης Ιερόθεος
6 Παναγιωτόπουλός Ανδρέας
7 Γκόβας Γιάννης
8 Βεμης Εμμανουηλ
9 Αντύπα Μαρία
10 Ρώρος Γιώργος
11 Μπίρμπα Ουρανία

Βοιωτία

1 Θηβαίος Νίκος
2 Ακριβάκης Σπύρος
3 Κατσικη Παγωνα
4 Πελώνης Χρήστος
5 Ζανιάς Θανάσης

Γρεβενά

1 Μπγιαλας Χρηστος
2 Παπαλιούρας Γεώργιος
3 Κυριακιδου Χριστινα

 Δράμα

1 Καραγιαννιδης Χρηστος
2 Πατκας Ιωαννης
3 Τουρτουρη Μυρτω-Ροζα
4 Παγκαλιδου Δημητρα
5 Ξανθόπουλος Θεόφιλος

Δωδεκάνησα

1 Σαντορινιός Νεκτάριος του Κωνσταντίνου
2 Γάκης Δημήτριος του Θωμά
3 Καματερός Ηλίας του Ιωάννη
4 Αναστασιάδης Γεώργιος του Μιχαήλ
5 Λουϊζιδης Αλέξανδρος του Μιλτιάδη
6 Κουβάς Κωνσταντίνος του Αναστασίου
7 Γεωργαλλίδου Μαριάνθη του Γεωργίου

Εύβοια

1 Αποστολου Ευαγγελος
2 Ακριωτης Γεωργιος
3 Πρατσόλης Αναστάσιος
4 Λιβανιου-Γκικα Ζωη
5 Πανταζης Ευσταθιος (Σταθης)
6 Φωκάς Δημήτρης
7 Κουλούρης Γιώργος
8 Κολιοβέτα Δέσποινα

Ευρυτανίας

1 Καραγιώργος Γιώργος
2 Κανακάκη Καλλιόπη
3 Μπέρμπερης Μωυσής

Ζακύνθου

1 Κοντονής Χαραλαμπος-Σταυρος του Νικολάου
2 Γιαννάτος Ελευθέριος του Διονυσίου
3 Γκλαβά Διονυσία του Πέτρου

Ημαθία

1 Καρασαρλιδου Ευφροσυνη (Φροσω)
2 Ουρσουζιδης Γεωργιος
3 Αντωνιου Χρηστος
4 Παπαγιαννούλη Εύη
5 Τσιάνος Δημήτρης
6 Τουτουντζιδου Μαριάνθη

Ηλεία

1 Γεωργοπουλου-Σαλταρη Ευσταθια (Εφη)
2 Μπαξεβανακης Δημητριος
3 Μπαλαουρας Γερασιμος
4 Γουβιάς Γιώργος
5 Μαυράκης Δημήτρης
6 Παπαδοπούλου Ευγενία
7 Μυλωνόπουλος Παναγιώτης

Ηράκλειο

1 Τσίπρας Αλέξιος
2 Μιχελογιαννακης Ιωαννης
3 Βαρδακης Σωκρατης
4 Ηγουμενιδης Νικολαος
5 Κλαδος Μιχαηλ
6 Γιαμαλακη Νικη
7 Κουτσούμπου Φανή
8 Μαρή Μαρία
9 Κλαράκης Δημήτρης
10 Τρευλάκης Νίκος
11 Φιλιππης Απολλων

Θεσπρωτία

1 Κάτσης Μαριος
2 Παπαρούνας Παυλος
3 Τσακίρη Αστυροπη
4 Γιώγου Λαμπρινή

Ιωάννινα

1 Μαντάς Χρήστος
2 Στέφος Ιωαννης
3 Τζούφη Μεροπη
4 Καραγιάννης Ιωαννης
5 Κολοκούρη Ελένη
6 Παλάσχας Πέτρος
7 Μπασιούκας Κων/νος

Καβάλα

1 Εμμανουηλίδης Δημήτριος του Ιωάννη
2 Μορφίδης Κωνσταντίνος του Ανέστη
3 Παπαφιλίππου Γεώργιος του Αντωνίου
4 Καρατσιουμπάνης Γεώργιος του Θεόφιλου
5 Μιρλή Αναστασία του Δημητρίου
6 Δουβλέτη Ελένη του Ιωάννη

Καστοριά

1 Τελιγιορίδου Ολυμπια
2 Μπαλταγιάννης Στεφανος
3 Κουτίνα Βασιλική
4 Χατζηζαμάνης Θανάσης

Καρδίτσα

1 Λαππας Σπυριδων
2 Κατσαβρια-Σιωροπουλου Χρυσουλα
3 Βραντζα Παναγιώτα
4 Αντωνίου Ηλίας
5 Μπολτσή Μαρία
6 Μπουγούλιας Κώστας

Κέρκυρα

1 Βακη Φωτεινη
2 Παυλιδης Κωνσταντινος
3 Τομπρος Αναστασιος (Τασος)
4 Βλάσσης Ευγένιος
5 Πολίτης Αντώνης

Κεφαλλονιά

1 Θεοπεφτατου Αφροδιτη
2 Βασιλατος Γερασιμος
3 Ραυτόπουλος Δημήτρης

Κοζάνη

1 Δημητριάδης Δημήτριος του Κλεάνθη
2 Μουμουλιδης Θεμιστοκλης του Σταματίου
3 Θεοφύλακτος Ιωάννης του Γαβριήλ
4 Ντζιμάνης Γεώργιος του Δημητρίου
5 Τόλιος Σπυρίδων του Μηνά
6 Μάνιος Παναγιώτης του Νικολάου
7 Μιχαηλίδου Ζωγράφα του Τρύφωνα

Κορινθία

1 Θελεριτη Μαρια του Παναγιώτη
2 Ψυχογιος Γεωργιος του Κων/νου
3 Τσόγκας Γεώργιος του Παύλου
4 Λυμπεροπουλου (Κανακαρη) Δημητρα του Αντωνίου
5 Σκλιάς Ιωάννης-Απόστολος του Δημητρίου
6 Πρεντάκης Αντώνιος του Στυλιανού

Κιλκίς

1 Παραστατιδης Θεοδωρος
2 Ψαρρά Σοφία
3 Πεχλιβανίδης Γεώργιος
4 Καπνίδης Αναστάσιος
5 Φούρας Πέτρος

Κυκλάδες

1 Συρμαλενιος Νικολαος
2 Συριγος Αντωνιος
3 Μανιος Νικολαος
4 Μαυρουδη Αννα
5 Ευθυμιάτου Χριστίνα
6 Στέλλας Σταύρος

Λάρισα

1 Τσίπρας Αλέξιος του Παύλου
2 Βαγενα Αννα του Γεωργίου
3 Παπαδόπουλος Νικόλαος του Αβραάμ
4 Παπράς Αστέριος του Ιωάννη
5 Σαμαρας Νικολαος του Χρήστου
6 Καρυώτη Φωτεινη του Θεοδώρου
7 Δημητρακοπουλος Ευαγγελος του Χρήστου
8 Γκόγκος Γεώργιος του Νικολάου
9 Σπετσιώτη Αθανασία (Νάνσυ) του Πάρι
10 Ψαρρά-ΠΕΡΙΦΑΝΟΥ ΑΝΝΑ (ΑΝΥ) του Γεωργίου
11 Σαρρης Ματθαιος (Μανθος) του Ιωάννη

Λακωνία

1 Αραχωβίτης Σταυρος
2 Δουμάνη Σοφια
3 Πισκοπάνης Χάρης
4 Κωστάκος Θεόδωρος
5 Μάζη Κων/να

Εβρος

1    Καϊσας Γεωργιος
2    Γκαρα Αναστασια (Νατασα)
3    Ριζος Δημητριος
4    Kυργιαλάνης Κων/νος
5    Μαργαρίτη Αναστασία
6    Καρυπίδης Γιάννης





Αναλυικά, οι υποψήφιοι βουλευτές της ΝΔ ανά περιφέρεια έχουν ως εξής:

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ

1. ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ
4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5. ΧΗΝΟΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6. ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΑΝΤΥΠΑΣ
7. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8. ΓΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
10. ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ – ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ
11. ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : Α΄ΑΘΗΝΩΝ

1. ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΌΛΓΑ

2. ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3.ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ)

4.ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

5.ΠΙΠΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

6.ΠΛΕΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

7.ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8.ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
9.ΑΞΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ

10.ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ)

11.ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

12.ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

13.ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

14.ΠΑΠΑΔΡΙΑΝΟΥ ΑΔΡΙΑΝΗ (ΝΟΥΛΗ)

15.ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16.ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

17.ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : Β΄ΑΘΗΝΩΝ

1.ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2.ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3.ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

4.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΔΩΝΙΣ

5.ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)

6.ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

7.ΚΟΥΜΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8.ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΆΝΝΑ
9.ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ

10.ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΆΝΝΑ-ΜΙΣΕΛ

11.ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

12.ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ-ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

13.ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

14.ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ

15.ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

16.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)

17.ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΑΝΙΑ)

18.ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

19.ΠΑΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ)

20.ΚΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

21.ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ (ΠΟΛΥ)

22.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

23.ΒΕΡΟΥΤΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΆΓΗΣ)

24.ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΙΑΒΕΡΗΣ)

25.ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ)

26.ΓΕΛΑΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

27.ΨΥΧΟΥΛΑ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

28.ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΓΑΠΟΥΛΑ (ΑΓΑΠΗ)

29. ΚΑΦΕΤΖΗ-ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

30.ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΛΛΗ)

31.ΗΣΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

32.ΚΑΡAΪΝΔΡΟΥ ΘΑΛΕΙΑ

33.ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)

34.ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ)

35.ΧΙΟΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

36.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

37.ΜΠΑΣΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ (ΜΠΕΤΥ)

38.ΡΗΝΑΚΗ-ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

39.ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (MΠΑΜΠΗΣ)

40.ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ)

41.ΒΡΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

42.ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ

43.ΚΟΥΔΟΥΝΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ

44.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

45.ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

46.ΣΑΛΤΙΕΛ ΑΛΦΡΕΝΤΟ

47.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)

48.ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

1.ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

2.ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3.ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

4.ΠΑΙΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

5.ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6.ΑΝΔΡΙΚΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ

7.ΦΩΚΑ ΜΑΡΙΑ

8.ΚΑΤΣΙΩΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

9.ΛΙΤΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΑΡΓΟΛΙΔΑ

1.ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2.ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3.ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

4.ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5.ΤΑΝΤΑΡΟΥ – ΚΡΙΓΓΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΟΝΙΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΑΡΚΑΔΙΑ

1.ΒΛΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2.ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

3.ΤΑΤΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ)

4.ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

5.ΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΆΡΤΑ

1.ΣΤΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2.ΠΑΠΑΣΙΩΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3.ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

4.ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ)

5.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΤΤΙΚΗΣ

1.ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ)

2.ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

3.ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4.ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5.ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7.ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

8.ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9.ΚΩΤΣΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10.ΚΑΡΔΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ)

11.ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ

12.ΚΑΒΕΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ)

13.ΚΟΠΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

14.ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

15.ΚΟΣΜΙΔΗ ΕΥΡΩΠΗ

16.ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

17.ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

18.ΤΖΙΛΑΒΗ -ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑΤΑ)

19.ΤΣΩΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΑΧΑΪΑ

1.ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2.ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ

3.ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5.ΓΙΑΝΝΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ)

6.ΚΟΝΙΔΑΡΗ-ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΈΛΕΝΑ)

7.ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8.ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

9.ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

10.ΤΡΑΧΗΛΗ ΑΘΗΝΑ

11..ΝΤΖΕΛΒΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΒΟΙΩΤΙΑ

1.ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2.ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

3.ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΜΑΓΟΥΛΑ ΛΟΥΚΙΑ

4.ΜΑΧΑΙΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ)

5.ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΆΡΙΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΓΡΕΒΕΝΑ

1.ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ

2.ΧΑΤΖΗΖΗΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

3.ΚΑΡΑΪΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΔΡΑΜΑ

1.ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2.ΜΠΛΟΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3.ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4.ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

1.ΚΟΝΣΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)

2.ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3.ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4.ΙΑΤΡΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ)

5.ΔΡΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

6.ΚΑΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ

7.ΜΑΝΟΥΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΝΙΝΕΤΤΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΈΒΡΟΣ

1.ΔΗΜΟΣΧΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2.ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

3.ΔΕΡΜΕNΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4.ΡΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

5.ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

6.ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΕΥΒΟΙΑ

1.ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ)

2.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3.ΒΟΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4.ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

5.ΓΚΟΓΚΟΥ-ΛΙΑΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΟΒΑΝΝΑ)

6.ΛΑΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ)

7.ΡΕΤΣΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ)

8.ΛΥΣΙΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ

1.ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2.ΚΑΛΑNΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3.ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΖΑΚΥΝΘΟΣ

1.ΑΚΤΥΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

2.ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ – ΔΙΟΝΥΣΙΑ

3.ΜΑΛΑΠΕΤΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – ΝΤΕΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΗΛΕΙΑ

1.ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2.ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ

3.ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

4.ΒΛΑΓΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΘΟΔΩΡΟΣ)

5.ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

6.ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ

7.ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΝΙΩ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΗΜΑΘΙΑ

1.ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2.ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

3.ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4.ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

5.ΓΙΟΒΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

6.ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΗΡΑΚΛΕΙΟ

1.ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ- ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2.ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

3.ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

4.ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ

5.ΜΑΤΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6.ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7.ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

8.ΜΠΑΜΙΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9.ΛΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

10.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΡΕΑ

11.ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

1.ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2.ΜΠΕΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3.ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4.ΣΚΟΥΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
4. ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ
5. ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ)
7. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΆΝΝΑ
9. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γρηγορίου
10. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΟΓΛΟΥ ΒΕΝΙΑΜΙΝ
11. ΠΑΝΟΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12. ΚΟΥΚΟΥΔΕΑ ΆΝΝΑ
13. ΠΡΟΚΟΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
14. ΚΙΛΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15. ΜΑΚΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ- ΖΩΗ (ΤΖΕΛΙΝΑ)
16. ΣΑΠΙΚΑ ΡOΔΑΝΘΗ (ΣΥΝΘΙΑ)
17. ΦΙΛΟΥ ΆΝΤΖΕΛΑ (AΓΓΕΛΙΚΗ)
18. ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΝΙΚΟΣ)
19. ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20. ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1. ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
3. ΒΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΒΕΖΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5. ΚΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ
7. ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΌΛΓΑ
9. ΛΥΡΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
10. ΝΙΚΟΛΗ ΆΝΝΑ συζ. Νικολάου
11. ΜΥΡΩΝΗ-ΚΟΥΛΑΛΗ ΒΕΝΕΤΙΑ
12 ΠΑΠΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΙΩΑΝΝΙΝΑ

1.ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2.ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

3.ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4.ΤΥΡΟΥ-ΟΥΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ)

5.ΛΑΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

6.ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7.ΤΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΑΒΑΛΑ

1.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2.ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3.ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4.ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5.ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

6.ΠΑΠΟΥΤΣΗ-ΜΗΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΑΡΔΙΤΣΑ

1.ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2.ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ

3.ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

4.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5.ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

6.ΚΟΥΛΟΚΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΑΣΤΟΡΙΑ

1.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

2.ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ

3.ΛΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4.ΓΟΥΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕKΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΕΡΚΥΡΑ

1.ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2.ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3.ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

4.ΔΑΒΒΕΤΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

5.ΤΣΙΜΠΟΥΛΗ ΘΕΟΦΑΝΗ (ΦΑΝΗ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ

1.ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2.ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

3.ΛΥΚΟΥΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΙΛΚΙΣ

1.ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2.ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

3.ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ)

4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

5.ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΟΖΑΝΗ

1.ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2.ΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

3.ΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

5.ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6.ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

7.ΓΑΚΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ

ΕKΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΟΡΙΝΘΙΑ

1.ΔΗΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

2.ΤΑΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3.ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4.ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

5.ΜΠΑΓΚΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΩΤΑ)

6.ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΥΚΛΑΔΕΣ

1.ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2.ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3.ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4.ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)

5.ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6.ΜΠΑΪΜΠΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΛΑΚΩΝΙΑ

1.ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2.ΠΑΤΡΙΑΝΑΚΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ

3.ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ

4.ΛΕΚΚΑ ΒΕΡΟΝΙΚΗ

5.ΚΟΥΛΙΖΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΛΑΡΙΣΑ

1.ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ

2.ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3.ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4.ΜΠΙΖΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)

5.ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΖΗΣΗΣ

6.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

7.ΑΞΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

8.ΠΑΠΑΠΑΡΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

9.ΚΑΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

10.ΠΟΛΥΖΟΥ ΕΛΕΝΗ

11.ΝΤΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΛΑΣΙΘΙ

1.ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2.ΚΟΥΝΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3.ΒΛΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ

4.ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΛΕΣΒΟΣ

1.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2.ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

3.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4.ΓΕΩΡΓΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ

5.ΑΨΩΚΑΡΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΛΕΥΚΑΔΑ

1.ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2.ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3.ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΜΑΓΝΗΣΙΑ

1.ΜΠΟΥΚΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2.ΜΑΚΡΗ ΖΩΗ (ΖΕΤΤΑ)

3.ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

4.ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5.ΜΙΤΖΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

6.ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΈΛΕΝΑ)

7.ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

8.ΝΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΣΤΑΥΡΗΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΜΕΣΣΗΝΙΑ

1.ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2.ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3.ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ)

4.ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5.ΜΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

6.ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

7.ΜΠΟΥΖΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΞΑΝΘΗ

1.ΚΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2.ΑΚHΦΟΓΛΟΥ ΜΠΗΡΟΛ

3.ΑΝΔΡΕΟΥ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

4.ΜΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

5.ΧΑΤΖΗΓΚΕΝΕ ΙΡΦΑΝ

ΕKΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : Α’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

1.ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2.ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3.ΔΟΥΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΝΗ)

4.ΡΟΥΣΣΟΥ – MEΛΑ ΖΩΗ

5.ΡΕΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6.ΣΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

7.ΖΑΚΚΑ ΜΑΡΙΑ

8.ΜΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

TΡΑΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2.ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3.ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΓΑΡΟΥΦΑΗΛ (ΦΑΗΛΟΣ)

4.ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

5.ΓΚΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

6.ΧΟΥΡΣΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7.ΚΡΙΤΣΙΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ

8.ΤΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9.ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

10.ΖΑΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ)

11.ΣΑΜΑΡΑ ΑΣΗΜΩ (MINA)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΠΕΛΛΑ

1.ΚΑΡΑΣΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2.ΣΤΑΜΕΝΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

3.ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΔΑΝΗΣ)

4.ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΓΕΣΗ)

5.ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ ΕΥΘΑΛΙΑ

6.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)

ΕKΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΠΙΕΡΙΑ

1.ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2.ΜΑΝΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΆΝΝΑ

3.ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4.ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5.ΜΠΕΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6.ΘΕΟΤΟΚΗΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΠΡΕΒΕΖΑ

1.ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

2.ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3.ΚΑΤΣΙΚΟΒΟΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

4.ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΡΕΘΥΜΝΟ

1.ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2.ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3.ΚΑΛΛΙΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΛΗΣ)

4.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΡΟΔΟΠΗ

1.ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ

2.ΚΑΤΡΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

3.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

4.ΛΙΑΚΑΚΗ-ΜΑΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ

5.ΑΧΜΕΤ ΑΜΕΤ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΣΑΜΟΣ

1.ΣΤΕΦΑΝΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

2.ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)

3.ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΣΕΡΡΕΣ

1.ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2.ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

3.ΒΛΑΧΒΕΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ

4.ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

5.ΤΣΙΑΠΑΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ)

6.ΒΑΔΙΚΟΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

7.ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

8.ΚΑΛΑΠΟΤΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΤΡΙΚΑΛΑ

1.ΣΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2.ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ

3.ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4.ΤΑΜΗΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

5.ΛΑΣΠΑ ΔΕΣΠΩ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΦΘΙΩΤΙΔΑ

1.ΣΤΑΪΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2.ΚΟΤΡΩΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3.ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4.ΜΑΚΡΗ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

5.ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6.ΜΠΡΕΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7.ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΦΛΩΡΙΝΑ

1.ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

3.ΒΟΣΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

4.ΖΑΧΟΥ-ΜΙΣΚΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΦΩΚΙΔΑ

1.ΜΑΝΔΡΕΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ

2.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3.ΧΑΛΙΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕKΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

1.ΒΑΓΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2.ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

3.ΒΑΛΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

4.ΤΣΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5.ΣΟΦΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΧΑΝΙΑ

1.ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2.ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3.ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

4.ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗ-ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ)

5.ΣΤΑΣΣΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΛΒΙΡΑ (ΈΛΒΗ)

6.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΧΙΟΣ

1.ΜΗΤΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ)

2.ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

3.ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4.ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΕΝΝΥ)



Οι Λίστες της Χρυσής Αυγής

Α΄ΑΘΗΝΑΣ

Μιχαλολιάκος Νικόλαος Γενικός Γραμματέας Χρυσής Αυγής – Πρόεδρος Κοινοβουλευτικής Ομάδας
Βελέντζα Δήμητρα Δικηγόρος, Δημοτική Σύμβουλος Αθηνών με την Ελληνική Αυγή
Βουλδής Ιωάννης Ναυπηγός, Βουλευτής
Καλαποθαράκου Μαριάννα Διακοσμήτρια
Παναγόπουλος Παναγιώτης   Δημοσιογράφος, Αρχισυντάκτης εφημερίδας «ΕΜΠΡΟΣ»
Γιαμάνης Φώτης-Χρήστος Συνταξιούχος Υπάλληλος Δήμου Αθηναίων
Γαρυφαλλάκος Παναγιώτης Φαρμακοποιός
Δημητρακόπουλος Γεώργιος  Φιλόλογος
Κτιστάκης Παύλος Τραπεζικός
Ζελενίτσα Μαριάνθη  Προπονήτρια κολύμβησης
Τσέρτος Μάριος  Γναθοχειρουργός
Χατζηαγγελή Στυλιανή  Συνταξιούχος Τραπεζικός
Παπαγεωργίου Γεώργιος  Τραπεζικός  υπάλληλος
Λέντζος Ηλίας Δημοσιογράφος
Ζαχαριάδου Ουρανία Συνταξιούχος ΙΚΑ
Νιαούρη Μαρία Συνταξιούχος
Κωνσταντινίδης Δημήτριος Τοπογράφος – Μηχανικός

Β΄ΑΘΗΝΩΝ

Μιχαλολιάκος Νικόλαος  Γενικός Γραμματέας Χρυσής Αυγής – Πρόεδρος Κοινοβουλευτικής Ομάδας
Γερμενής Γεώργιος   Αρτοποιός, Μέλος Πολιτικού Συμβουλίου Χρυσής Αυγής, Βουλευτής
Παναγιώταρος Ηλίας  Επιχειρηματίας, Μέλος Πολιτικού Συμβουλίου Χρυσής Αυγής, Βουλευτής
Ζαρούλια Ελένη  Επιχειρηματίας, Βουλευτής
Σπίνος Αριστείδης  Δημοσιογράφος
Παππάς Στέφανος  Ελεύθερος επαγγελματίας
Κουράκος Αθανάσιος  Μουσικός Παραγωγός
Γιαννόγκωνας Μιχαήλ   Υπηρεσίες  Ασφαλείας
Μεταξάς Σωτήριος   Δικηγόρος, Δημοτικός  Σύμβουλος Παλαιού Φαλήρου με την Ελληνική Αυγή
Μέξας Χαρίλαος   Αξιωματικός Πολεμικού Ναυτικού ε.α., Δημοτικός Σύμβουλος Αλίμου με την Ελληνική Αυγή
Λεμοντζής Νικόλαος   Φιλόλογος, Ειδικός Παιδαγωγός, Περιφερειακός Σύμβουλος με την Ελληνική Αυγή
Κανελλόπουλος Δημήτριος   Πολιτικός Μηχανικός
Καπάτσος Ιωάννης   Χρηματιστής, Δημοτικός Σύμβουλος Κηφισιάς με την Ελληνική Αυγή
Σουλάνη Κωνσταντίνα – Ελένη   Δικηγόρος
Ραγκούσης Στυλιανός   Συνταξιούχος  ΙΚΑ
Κατραμάδου Χριστίνα   Στέλεχος Πωλήσεων
Μπαρμπούρης Ευάγγελος   Αυτοκινητιστής, Ιδρυτικό στέλεχος Λ.Α.Σ.Ι.Τ.Α, Περιφερειακός Σύμβουλος Αττικής με την Ελληνική Αυγή
Κωτσάκη Φωτεινή   Ελεύθερη Επαγγελματίας
Κοτρώνης Χρήστος  Οδοντίατρος
Μπουγάς Τρύφων   Επιχειρηματίας, Δημοτικός Σύμβουλος  Παλαιού Φαλήρου
Φωτόπουλος Ανδρέας   Οικονομολόγος ΜSc, Επιχειρηματίας, Περιφερειακός Σύμβουλος Αττικής
Χαλάτση Μαρία   Υπηρεσίες Ασφαλείας
Μήτρου Μαρία   Γραμματέας
Κυζηράκος Άγγελος   Εκπρόσωπος Συλλόγων Ατόμων με Ειδικές Ανάγκες
Μαρτίνος Σταμάτιος   Ελεύθερος Επαγγελματίας
Τσιώνη Αικατερίνη Επιχειρηματίας
Παπαδόπουλος Κίμων   Αυτοκινητιστής
Μπαξεβάνογλου Ροζαλία   Αργυροχρυσοχόος
Σταματίου Κωνσταντίνα   Γραμματέας
Μπαγουρδή Κλεονίκη   Οικονομολόγος, Συνταξιούχος  ΔΕΗ
Παπαγρηγορίου Δημήτριος   Δικηγόρος
Χαβιάρα Παναγούλα   Ελεύθερη επαγγελματίας
Μπαραμπούτης Νικόλαος Ιατρός Παθολόγος
Κάτσικα Κωνσταντίνα   Υπάλληλος καθαριότητας
Κωστοπούλου Κωνσταντίνα Άνεργη
Μπουτσίνη Αλεξάνδρα Τεχνολόγος Μηχανικός
Γεωργακόπουλος Ιωάννης Αξιωματικός ε.α

ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΤΤΙΚΗΣ

Κασιδιάρης Ηλίας  Γεωπόνος, Μέλος Πολιτικού Συμβουλίου Χρυσής Αυγής, Βουλευτής
Γερμενή – Χρήστου Ευγενία  Ελεύθερη επαγγελματίας, Νοσηλεύτρια, Διεθνολόγος, Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής με την Ελληνική Αυγή
Αλεξανδράκης  Κωνσταντίνος   Μαθηματικός-Συγγραφέας
Αντωνόπουλος Κωνσταντίνος   Επιθεωρητής Διυλιστηρίων
Μπούρας Ιωάννης   Δικηγόρος
Κωνσταντινίδης Ιωάννης   Εκπρόσωπος Συλλόγων Ποντιακού Ελληνισμού, Επιχειρηματίας
Τσολιάκου Ιουλία   Δασοπόνος
Βοργιάς Σωτήρης   Αξιωματικός  Πολεμικού Ναυτικού ε.α., Διεθνής διαιτητής, Δημοτικός σύμβουλος Γλυφάδας με την Ελληνική Αυγή
Κελεπούρης Παναγιώτης   Ιατρός Καρδιολόγος, Ιδρυτικό μέλος «Ιατρών Ελληνισμού»
Δήμου Δήμητρα   Υπάλληλος Μονάδας Παραγωγής
Κατάτση Μαρία   Οικιακά
Μουλάς Χρήστος   Εκπρόσωπος Πωλητών Λαϊκών Αγορών
Κατοίκου Αλεξάνδρα   Ελεύθερη Επαγγελματίας
Ρεμπάπης Λάμπρος   Συνταξιούχος Έμπορος

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

Μπαρμπαρούσης Κωνσταντίνος   Αγρότης, Βουλευτής
Γιολδάση Νίκη   Αγρότισσα
Τσώλου  Αθηνά   Λογίστρια
Βασκαντήρας Κωνσταντίνος Αγροκτηνοτρόφος
Κοτσαντώνης Ευάγγελος Ελεύθερος Επαγγελματίας
Ψυχογιός Γεώργιος Ελεύθερος Επαγγελματίας

ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Γαλέος Γεώργιος   Διδάκτωρ Οικονομικών Επιστημών, Βουλευτής
Μπέκας Περικλής   Αγρότης
Κατσινοπούλου  Μαρία – Ελένη  Γλωσσολόγος, Απόφοιτη Αγγλικής και Γαλλικής Φιλολογίας

ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Χαρμπής Βασίλειος   Οικοδομικές Επιχειρήσεις
Σκαντζός Νικόλαος   Συνταξιούχος Δημοσίου
Τζεμπετζής Δημήτριος   Δικηγόρος
Βαλσαμάκη Μαρία   Οικιακά
Ηλιοπούλου Δάφνη   Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός

ΑΡΤΑΣ

Ζέρβας Χρήστος   Αυτοκινητιστής
Γκιρεμέζης Ιωάννης   Εισοδηματίας
Παππά Μαρία   Οικιακά

ΑΧΑΪΑΣ

Αρβανίτης  Αβράμης – Μιχαήλ   Δικηγόρος – Βουλευτής
Νικολακόπουλος Ανδρέας   Αρχιτέκτων Μηχανικός
Χριστόπουλος Αντώνιος   Αντισμήναρχος ε.α.
Γιαχαλής  Αναστάσιος   Κτηνοτρόφος
Χρυσανθοπούλου Ανδριάννα  Δακτυλογράφος
Τσίγκα Αθανασία   Οικιακά
Παπαηλιόπουλος  Νίκος   Αγροκτηνοτρόφος
Ασημακόπουλος Βασίλειος  Έμπορος
Σκορδιαλού Ειρήνη Ιδιωτική Υπάλληλος

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

Καρακώστας Ευάγγελος   Οικονομολόγος
Μίγκου Ελένη   Καθηγήτρια Αγγλικών
Λαμπρούσης Αναστάσιος   Ιστορικός
Ρεντούμης Ελευθέριος Οικονομολόγος
Ψαλίδας Δημήτριος Αγρότης

ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Τασούλας Δημήτριος  Έμπορος
Σταύρου Ελευθερία   Φιλόλογος

ΔΡΑΜΑΣ

Αζαριάδης Νικόλαος   Εργολάβος Οικοδομών
Χοροζίδου Χρυσάνθη   Λογίστρια
Τσαπακίδης Κοσμάς   Τεχνολόγος Πετρελαίων
Χατζηαναστασίου Πολύδωρος  Έμπορος Οικοδομικών Υλικών
Κοφαντίδου Σόνια   Βοηθός Φαρμακοποιού

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ

Σπυρίδης Σάββας   Αξιωματικός ΕΛ.ΑΣ. ε.α., Περιφερειακός Σύμβουλος Νοτίου Αιγαίου με την Ελληνική Αυγή
Αγγελόπουλος Μιχαήλ   Ελεύθερος επαγγελματίας
Λυμπεροπούλου Αικατερίνη    Τουριστικά Επαγγέλματα
Αμοργινού Κωνσταντίνα  Στέλεχος Πωλήσεων
Χριστοδούλου Ευάγγελος   Δικηγόρος
Καραχάλιος Δημήτριος Αυτοκινητιστής

ΕΒΡΟΥ

Παπαδόπουλος Αθανάσιος  Ταξίαρχος ε.α.
Διμηνίδου Δημητρούλα  Υπάλληλος Δ.Ε.Η.
Δουλάκης Μιχαήλ   Αγρότης
Κιτσόπουλος Χρήστος   Διαμόρφωση Εξωτερικών Χώρων, Περιφερειακός Σύμβουλος με την Ελληνική Αυγή

ΕΥΒΟΙΑΣ

Μίχος Νικόλαος   Αγρότης, Βουλευτής
Βουλή Αικατερίνη   Οικονομολόγος  ΜSc
Βουσουρέλης Αντώνιος   Αυτοκινητιστής
Μπάρου Αλεξάνδρα   Αγροτικές Επιχειρήσεις
Δήμου Μαρία Οικιακά

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

Διώτης Ευάγγελος  Μηχανολόγος
Μπόκου Βιργινία   Υπάλληλος Φαρμακοβιομηχανίας

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

Κορφιάτης Φίλιππος- Διονύσιος   Αγρότης
Πατήρης Χαρίλαος   Οικονομολόγος
Μανιάτη Λήδα   Οδοντίατρος

ΗΛΕΙΑΣ

Κρέσπης Νικόλαος    Μηχανικός Αεροσκαφών, Βουλευτής
Κωνσταντίνου Νικόλαος    Αρχισυντάκτης εφημερίδας «ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ»
Λάβδα Διονυσία   Αγρότισσα
Σωτηρόπουλος Μενέλαος   Καθηγητής Φυσικής Αγωγής, Πτυχιούχος ΤΕΦΑΑ
Μπαλτά Αντωνία   Οικιακά

ΗΜΑΘΙΑΣ

Τσακίρης Μιχαήλ   Πολιτικός Μηχανικός MSc, Μέλος Πολιτικού Συμβουλίου Χρυσής Αυγής
Τσιούλης Βασίλειος   Μηχανικός Αυτοκινήτων
Μαρουφίδου Μαρία Οικιακά
Μπαλτατζίδης Νικόλαος Ηλεκτρολόγος
Γρηγοριάδου Ευαγγελία Οικιακά

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Καρεφυλλάκης Σταύρος   Εκδότης εφημερίδων «ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ» & «ΚΙΣΑΜΙΤΙΚΑ ΝΕΑ»
Περράκη Ελένη  Ελεύθερος  επαγγελματίας
Κυριακού Χρυσούλα  Έμπορος
Σπληνάκης Νικόλαος    Αγρότης
Κασσομένου Ελευθερία Προγραμματιστής Η/Υ
Κοτρωνάκης Κωνσταντίνος Υπηρεσίες Ασφαλείας

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

Αγγελή Αικατερίνη   Μεταποιήσεις Ενδυμάτων
Ζιάκας Αλέξανδρος   Επιχειρηματίας

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Γρέγος Αντώνιος  Δημοτικός Υπάλληλος, Βουλευτής
Ζησιμόπουλος Πολύβιος  Αν/χης Καταδρομών ε. α., Βουλευτής
Αναστασιάδου Φωτεινή   Ψυχολόγος
Καφαντάρης Γεώργιος   Λιμενεργάτης
Μεϊντάνη Χριστίνα   Οικιακά
Κωνσταντινίδου Βασιλική   Φιλόλογος
Πετρουλάκης Θεόδωρος  Υπηρεσίες Φύλαξης
Τσίτουρας Βασίλειος   Οικονομολόγος
Πουλτίδου Ευστρατία   Οικιακά
Τριανταφυλλούδης Αλέξανδρος   Δικηγόρος
Σαμαράς Στέφανος   Εκπρόσωπος Πωλητών Λαϊκών Αγορών
Χατζηγεωργίου Αλεξάνδρα   Μουσικός
Πατσαλή Φωτεινή Μηχανολόγος
Χλωρίδου Μαρία Οικιακά
Γιοσμάς Αλέξανδρος Ζωγράφος, Σκηνογράφος
Κεϊτζή Μαρία Εμπόριο Υγρών Καυσίμων

Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Γραικός Φώτης   Υπηρεσίες Φύλαξης, Περιφερειακός Σύμβουλος με την Ελληνική Αυγή, Βουλευτής
Ιωάννου Άγγελος Δικηγόρος
Κιοσσέ Πηνελόπη (Πέννυ)  Βοηθός Μικροβιολόγου
Νικολαϊδου Μαρία   Αισθητικός
Δρούγκας Χρήστος   Βιολόγος
Ψαθάς Αναστάσιος  Πλωτάρχης Ειδικών Δυνάμεων ε.α., Παγκόσμιος Πρωταθλητής Μαραθωνίου (Σεούλ 1987)
Σερασίδης Θεοχάρης   Ιδιωτικός Υπάλληλος
Λιόκος Νικόλαος   Οικονομολόγος
Νικολαϊδης Ευάγγελος   Μηχανικός Οχημάτων
Τσουρούς Ευάγγελος Εσωτερικές Βιομηχανικές Εγκαταστάσεις
Σαμαράς Χρήστος Επαγγελματίας Λαϊκών Αγορών

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Αναγνώστου Κωνσταντίνος Ταγματάρχης ε.α., Περιφερειακός Σύμβουλος Ηπείρου με την Ελληνική Αυγή
Τσάγκας Χριστόφορος  Δικηγόρος
Κόντου Γεωργία  Ιδιωτική υπάλληλος
Τάτση Αφροδίτη  Αισθητικός
Μέμος Ιωάννης  Θερμοϋδραυλικός, Εκπρόσωπος Σωματείων Βορειοηπειρωτικού Ελληνισμού
Τσιαγκαβέλης Αλέξανδρος Πολιτικός  Μηχανικός

ΚΑΒΑΛΑΣ

Βογιατζής Δημήτριος  Προγραμματιστής Η/Υ Msc
Ναθαναηλίδης Αναστάσιος   Ηλεκτρονικός Τ.Ε.
Μαυρίδης Χαράλαμπος   Ταγματάρχης ε.α.
Χρυσομάλλη Ελένη   Νοσηλεύτρια

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Θανόπουλος Χαρίλαος  Δικηγόρος
Κακαργιάς Βάιος Οδοντίατρος
Τσιαμαντάς Αθανάσιος Ταξίαρχος ε.α.
Σκύφτα Στυλιανή Συνταξιούχος, Σύζυγος του Στρατηγού Γεωργίου Σκύφτα, Ήρωα του Αντισυμμοριακού Αγώνος
Ψαρομπά Μαρία Νοσοκόμα

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Τούφας Στέργιος  Ιδιωτικός Υπάλληλος
Κοντού Ελεονώρα   Γουνοποιός, Γενική Γραμματέας Ελληνικής Ομοσπονδίας Γούνας

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Αϊβατίδης Ιωάννης  Πρόεδρος Ένωσης Ιατροδικαστών Ελλάδος
Αραβαντινού Ιωάννα    Εκπαιδευτικός
Ράντος Χριστόφορος – Ανδρέας  Ναυτικός
Ρέβη Βασιλική   Συνταξιούχος  ΟΓΑ
Χαγιάννης (Καμπάνης) Σπυρίδων Αυτοκινητιστής

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

Κουλουμπής Ιωάννης   Επιχειρηματίας
Δάβουλος Χρήστος    Ελεύθερος επαγγελματίας
Βιτσεντζάτου Παρθενόπη     Οικιακά

ΚΙΛΚΙΣ

Χατζησάββας Χρήστος  Προγραμματιστής – Αναλυτής Η/Υ , Βουλευτής
Παπαδόπουλος Αντώνιος    Εμπόριο Οικοδομικών Υλικών
Πετρίδου Άννα   Αγρότισσα

ΚΟΖΑΝΗΣ

Καραβέλιας Στέργιος  Τοπογράφος Μηχανικός, Εργολάβος
Χασιώτης Γεώργιος Δικηγόρος
Δάφου Ζωή Αγρότισσα
Γρατσιάς Βασίλειος Αυτοκινητιστής
Ζαρογιάννη Χρυσούλα Δικαστικός Επιμελητής

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

Βλαχόπουλος Δημήτριος   Εκδότης εφημερίδας «ΕΜΠΡΟΣ»
Ζαφείρης Κωνσταντίνος   Σχεδιαστής ιστοσελίδων, Γραφείο Τύπου «Χρυσή Αυγή»
Κωνσταντίνου Ευθυμία   Εναλλακτική Θεραπεύτρια
Αβραντίνη Μαργαρίτα Αισθητικός

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

Μαύρος Ευστράτιος   Ηλεκτρολόγος, Περιφερειακός Σύμβουλος Νοτίου Αιγαίου με την Ελληνική Αυγή
Καψάλης Πέτρος   Στέλεχος Πωλήσεων
Κουλουριώτης Ελευθέριος   Διευθυντής Πωλήσεων
Κολλιάκη Μαρία – Αγγελική Διακοσμήτρια
Καπέλλας Γεώργιος Μηχανικός ΔΕΗ
Πετρακοπούλου Δήμητρα Ελεύθερος Επαγγελματίας

ΛΑΚΩΝΙΑΣ

Δημακογιάννης Γεώργιος   Διευθυντής Εκδόσεων «ΑΔΟΥΛΩΤΗ ΜΑΝΗ»
Μπουτεράκος Βασίλειος   Συνταγματάρχης ε.α.
Κασιδιάρη Βασιλική Φιλόλογος
Χρυσικάκη Φωτεινή Δημοσιογράφος

ΛΑΡΙΣΑΣ

Σβερώνη – Χονδρονάσιου Δέσποινα Δικηγόρος, Βουλευτής
Ψωμιάδου Μαρία   Κομμώτρια
Μπίλλη – Τσιτσέ  Μαρία   Φιλόλογος αγγλικής, Ιδιοκτήτρια φροντιστηρίου
Ζήση Ζαχαρούλα   Έμπορος
Λιάπης Κωνσταντίνος Αγροκτηνοτρόφος
Καραγιάννης Δημήτριος   Τεχνίτης κλωστοϋφαντουργίας
Παπαγεωργίου Μαρία   Ασφαλίστρια
Μέγας Αντώνιος Ηλεκτρολόγος
Παρλάντζας Γεώργιος Αγρότης – Έμπορος Λαϊκών Αγορών

ΛΑΣΙΘΙΟΥ

Συκιωτάκης Ιωάννης   Ελεύθερος Επαγγελματίας
Αργυρίου Ιουλία Φιλόλογος

ΛΕΣΒΟΥ

Κουτσαμπάσης  Ευστράτιος   Αγρότης
Τριανταφυλλίδης Βαρθολομαίος   Στέλεχος πωλήσεων
Δημοπούλου-Παππά Ειρήνη -Γεωργία   Αρχαιολόγος , Διευθύντρια της Εθνικής εφημερίδας «ΕΜΠΡΟΣ»

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Κολογγιός Χρήστος   Αγρότης
Βόγλη Δέσποινα   Συμβασιούχος ΕΛΤΑ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Ηλιόπουλος Παναγιώτης   Μουσικός Παραγωγός, Βουλευτής
Καλούτσας Αρτέμιος   Λογιστής, Περιφερειακός Σύμβουλος Θεσσαλίας με την Ελληνική Αυγή
Νάκος Χρήστος   Καθηγητής Φυσικής
Χαντζή Ευσταθία   Ελεύθερη Επαγγελματίας
Καμπούρης Κυριάκος   Μηχανολόγος Μηχανικός
Τσιλογιαννοπούλου Μαρία   Συνταξιούχος ΙΚΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Κουκούτσης Δημήτριος   Οδοντίατρος
Γιαννακόπουλος Γεώργιος  Ιδιοκτήτης Ταχυμεταφορικής
Ζαφειρόπουλος Ιωάννης Αξιωματικός ε.α
Οικονομόπουλος Κωνσταντίνος  Υπάλληλος ΚΤΕΛ
Κονιάρη Στυλιανή   Οικιακά
Ανδρουτσόπουλος Ιωάννης   Υπάλληλος  ΔΕΗ
Αδαμόπουλος Δημήτριος Συντονιστής Ασφαλιστικών Συμβούλων, Κτηματομεσίτης
Αλεξέα Βαρβάρα Συνταξιούχος Λιμενικού Σώματος

ΞΑΝΘΗΣ

Καπαγερίδης Χρήστος  Αρτοποιός
Γεωργακάκης Ιάκωβος  Μελισσοκόμος
Σουπιάδου Πηνελόπη  Έμπορος

Α’ ΠΕΙΡΑΙΑ

Κούζηλος Νικόλαος   Αξιωματικός Εμπορικού Ναυτικού, Βουλευτής
Μπότσαρη Ελένη  Γραμματέας
Μουλιανάκης Περικλής   Υπηρεσίες  Ασφαλείας, Περιφερειακός Σύμβουλος Αττικής
Σιγάλας Ευστράτιος    Τεχνικός Παραγωγής Χημικών
Μπουρνέλη Ειρήνη    Υπάλληλος Γραφείου
Σαμαρά Ευαγγελία   Υπάλληλος Παραγωγής

Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ

Λαγός Ιωάννης   Ελεύθερος Επαγγελματίας, Μέλος Πολιτικού Συμβουλίου Χρυσής Αυγής, Βουλευτής
Παπά Παναγιώτα   Συνταξιούχος  ΕΘΕΛ
Παπαδημητρίου Μιχαήλ   Οικονομολόγος
Παπαδόπουλος Αναστάσιος   Υπάλληλος σε μονάδα παράγωγης χημικών
Χαδιάρη Πασχαλία   Νοσοκόμα
Σαλούφας Νεκτάριος   Μηχανικός αυτοκινήτων
Σμπούκη Μαργαρίτα   Σεφ
Τσέπολας Ιωάννης   Τεχνικός ναυπηγείου

ΠΕΛΛΑΣ

Σαχινίδης Ιωάννης   Έμπορος
Μπαμπαλής Νικόλαος   Αγρότης
Ευτηριάδου Άννα   Λογίστρια
Τσούκας Αναστάσιος   Οικοδόμος

ΠΙΕΡΙΑΣ

Χρυσομάλλης Νικόλαος   Εμπόριο Φαρμακευτικών Ειδών, Μέλος Πολιτικού Συμβουλίου Χρυσής Αυγής, Περιφερειακός σύμβουλος Κεντρικής Μακεδονίας με την Ελληνική Αυγή
Μπατάλα Μαρία Αγρότισσα
Νικολοπούλου Κωνσταντίνα  Στέλεχος Πωλήσεων
Σερδάρος Κυριάκος  Ιδιωτικός Υπάλληλος
Φωτίου Δημήτριος Υδραυλικός

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Μπαρτζώκας Σπυρίδων   Αξιωματικός ΕΛ.ΑΣ. ε.α., Περιφερειακός Σύμβουλος Ηπείρου με την Ελληνική Αυγή
Ζήζης Κωνσταντίνος   Αγρότης
Σπυράκος Αλέξανδρος Εργολάβος
Παπαστάθη Φωτεινή Συνταξιούχος Φιλόλογος

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

Αγγελάκης Νεκτάριος   Επιχειρηματίας
Λυραντωνάκης Πέτρος   Διεθνολόγος
Στεφανοπούλου Ζαχαρούλα   Ελεύθερη Επαγγελματίας

ΡΟΔΟΠΗΣ

Τσουμαρέλης Νικόλαος   Σμηναγός ε.α
Γεωργίου Χρήστος   Μουσικός Παραγωγός
Τσουρνακάκη Γεωργία   Υπάλληλος Γραφείου

ΣΑΜΟΥ

Ζαβιτσάνος Βασίλειος   Αυτοκινητιστής

ΣΕΡΡΩΝ

Ματθαιόπουλος Αρτέμιος   Καθηγητής Μουσικής, Μέλος Πολιτικού Συμβουλίου, Βουλευτής
Τζαμπάζης Θεόδωρος Έμπορος
Βαβλιάκης Κωνσταντίνος Συνταξιούχος Στρατιωτικός
Φιλίππου Αλεξάνδρα Βοηθός Φαρμακοποιού
Καπλανίδης Γεώργιος Ιδιωτικός Υπάλληλος
Παπαδόπουλος Βασίλειος Ελεύθερος Επαγγελματίας
Τσώτσος Ιωάννης Ιδιωτικός Υπάλληλος

ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Μισιάκας Γεώργιος   Οικοδόμος, Μέλος Κεντρικής Επιτροπής Χρυσής Αυγής
Χιώτης Γρηγόριος  Στέλεχος Πωλήσεων
Γρηγορίου Ευαγγελία Βρεφονηπιοκόμος
Τσεκούρα Ευαγγελία Αγρότισσα

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Γκλέτσος Απόστολος   Γεωπόνος, Βουλευτής
Καλαθά Αθανασία   Ζωγράφος
Μίχου Κωνσταντία   Οικιακά
Κοκουγιάννης Γεώργιος   Υπάλληλος Βιομηχανίας
Φασιανής Κωνσταντίνος   Υπάλληλος Ασφαλείας
Πάνος Θεόδωρος   Μηχανολόγος ΛΑΡΚΟ, Περιφερειακός Σύμβουλος Στερεάς Ελλάδος με την Ελληνική Αυγή

ΦΛΩΡΙΝΗΣ

Νομικός Κωνσταντίνος   Ηλεκτρολόγος Μηχανικός, Καθηγητής Τ.Ε.Ι.
Γιαννακίδου Ελένη   Αεροσυνοδός

ΦΩΚΙΔΑΣ

Κρίκος Σταύρος   Αξιωματικός Πυροσβεστικού  Σώματος ε.α.
Κοπανάκη Βασιλική   Επιχειρηματίας

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

Βλάχου Σωτηρία   Διεθνείς Μεταφορές (TIR)
Θεοδώρου Γεωργία Ελεύθερος Επαγγελματίας
Αντωνοπούλου Ωραιοζήλη Συνταξιούχος

ΧΑΝΙΩΝ

Σταθάκης Δημήτριος   Γεωπόνος
Γαρμπιδάκης Νικόλαος   Αγρότης
Αλεξανδράκη Μαρία   Οικιακά

ΧΙΟΥ

Μαυρομάτης Αβραάμ



Όλοι οι υποψήφιοι του Ποταμιού

Α” ΑΘΗΝΩΝ  
1 ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2 ΓΙΑΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΒΡΑΧΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ
5 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ
6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
7 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΕΦΗ)
8 ΚΑΤΩΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΦΕΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
10 ΤΗΝΙΟΣ ΠΛΑΤΩΝ
11 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
12 ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
15 ΜΗΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ
16 ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17 ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
18 ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
2 ΤΑΧΙΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
3 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΝΙΟΒΗ
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΚΙΚΗ
5 ΠΕΓΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
6 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
8 ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
9 ΤΕΡΚΕΝΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
10 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΚΟΡΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
12 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
13 ΟΥΓΓΡΙΝΗΣ ΦΑΝΗΣ
14 ΤΣΟΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
16 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
17 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
18 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
19 ΣΑΜΑΡΑ ΜΥΡΤΩ
20 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Α” ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ
1 ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
2 ΑΒΡΑΝΤΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3 ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΛΟΗ
4 ΞΥΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
5 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
1 ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ
2 ΦΟΥΝΤΖΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
3 ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4 ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
5 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
6 ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΕΥΗ
7 ΦΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
8 ΜΕΝΟΥΔΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ)
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
1 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
2 ΜΠΟΝΩΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
3 ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
4 ΣΤΑΪΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΚΑΔΙΑ
1 ΣΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
2 ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
5 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΜΑΚΗΣ
ΑΡΤΑ
1 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΤΟΥΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΚΛΕΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΤΤΙΚΗΣ
1 ΜΑΥΡΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΤΣΙΟΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
4 ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
6 ΚΑΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΥΡΤΩ
8 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
9 ΚΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
10 ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΛΙΛΑ
11 ΚΟΜΗΝΕΑ ΣΟΦΙΑ
12 ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
13 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
14 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15 ΦΩΚΑΣ ΔΑΝΙΗΛ
16 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
17 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
18 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
19 ΑΠΕΡΓΗ ΕΛΣΑ
ΑΧΑΪΑ
1 ΦΩΤΗΛΑΣ ΙΑΣΩΝ
2 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
3 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΜΑΡΙΛΙΑ
5 ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
6 ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
7 ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΑΚΗΣ
8 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΖΩΗ
9 ΠΕΤΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
10 ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
11 ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β” ΑΘΗΝΩΝ
1 ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
2 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ)
3 ΑΜΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4 ΛΥΜΠΕΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
5 ΔΡΕΤΤΑ ΑΘΗΝΑ
6 ΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
7 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
8 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
9 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
10 ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
11 ΚΑΡΡΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ
12 ΤΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
13 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
14 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
15 ΑΓΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ
16 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΤΑΚΗΣ
17 ΚΟΥΝΝΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
20 ΒΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
21 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
22 ΠΡΙΝΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
23 ΛΙΑΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
24 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
25 ΒΟΓΛΗ ΛΙΛΑ
26 ΠΡΟΣΑΛΙΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
27 ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
28 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
29 ΠΙΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
31 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
32 ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
33 ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
34 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
35 ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
36 ΚΟΥΤΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
37 ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
38 ΠΑΛΑΜΙΔΗ ΤΑΝΙΑ
39 ΛΕΙΒΑΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
40 ΚΩΣΤΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
41 ΔΟΥΣΛΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
42 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
43 ΝΤΟΛΑΠΤΣΗ ΘΕΟΤΟΚΗ (ΤΙΤΙ)
44 ΠΑΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
45 ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
46 ΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
47 ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
48 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1 ΜΑΡΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
2 ΝΥΦΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
3 ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΡΕΝΑ
4 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
6 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
7 ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
8 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ
9 ΚΑΒΟΥΝΗ ΡΟΔΗ
10 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
11 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
12 ΠΛΑΚΙΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Β” ΠΕΙΡΑΙΑ
1 ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΤΕΡΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
4 ΤΣΑΚΩΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑ
5 ΡΟΥΒΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
6 ΛΕΟΜΠΙΛΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
7 ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8 ΑΣΑΡΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
9 ΒΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
10 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
11 ΚΑΖΑΛΑ ΚΟΡΙΝΑ
ΒΟΙΩΤΙΑ
1 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΠΑΡΙΣ
3 ΓΚΩΝΙΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
4 ΠΑΓΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
5 ΣΤΑΜΟΥ ΕΥΑ
ΓΡΕΒΕΝΑ
1 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
2 ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
ΔΡΑΜΑ
1 ΧΑΡΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
2 ΣΙΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΝΙΚΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
4 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
1 ΓΡΥΛΛΗΣ ΤΑΣΟΣ
2 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
4 ΦΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
5 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΕΒΡΟΣ
1 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
2 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΘΗΝΑ
3 ΓΙΑΛΑΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
4 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
6 ΠΑΝΤΣΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑ
1 ΒΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2 ΜΙΜΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
3 ΤΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 ΑΡΓΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5 ΚΑΚΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΕΠΙΦΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
7 ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΣΤΕΛΛΑ
8 ΤΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
1 ΤΣΟΥΚΑΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
1 ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΞΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΥΝΗΓΟΣ)
3 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΗΛΕΙΑ
1 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
2 ΔΟΥΡΟΥ ΟΛΓΑ
3 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4 ΦΡΕΖΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
5 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΜΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΜΑΘΙΑ
1 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
2 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΪΛΑ (ΙΛΙΑ)
3 ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
4 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΛΙΟΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
6 ΤΟΛΙΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
1 ΔΑΝΕΛΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2 ΜΠΡΕΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
3 ΑΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
5 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
6 ΜΑΡΓΙΩΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
7 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
8 ΔΑΜΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
9 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΑΡΗΣ
10 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
11 ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ
1 ΤΣΙΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
2 ΝΤΟΡΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
3 ΖΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
4 ΜΙΤΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
1 ΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2 ΚΟΛΙΟΝΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
3 ΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4 ΣΚΑΠΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
5 ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
6 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
7 ΚΥΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑ
1 ΓΚΑΪΤΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΕΡΙΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΛΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
4 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5 ΚΑΣΣΟΥΛΑΣ ΦΑΝΗΣ
6 ΚΟΚΚΑΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑ
1 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
1 ΛΑΠΟΡΔΑ – ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
2 ΣΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ
3 ΝΤΙΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ
1 ΠΑΓΙΑΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΚΟΝΟΦΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΣΑΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
4 ΠΑΠΑΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5 ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ
1 ΤΡΩΪΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
2 ΜΠΟΥΡΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3 ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΚΙΛΚΙΣ
1 ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
2 ΣΙΛΒΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
3 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΟΖΑΝΗ
1 ΣΙΑΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
2 ΤΣΙΚΑΡΔΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
3 ΣΙΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
5 ΔΕΣΣΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΝΤΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑ
1 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
2 ΜΑΓΚΑΦΩΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ
4 ΜΑΡΓΕΛΗ- ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΦΗ
5 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6 ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΚΥΚΛΑΔΕΣ
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΛΗ
2 ΒΑΖΑΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
3 ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
4 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
6 ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΛΑΚΩΝΙΑ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
2 ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
4 ΣΒΙΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΛΑΡΙΣΑ
1 ΜΠΑΡΓΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΠΛΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΝΙΚΗ
6 ΣΥΝΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΣΗΦΗΣ
8 ΣΑΚΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
9 ΚΟΥΦΟΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
10 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11 ΘΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΛΑΣΙΘΙ
1 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2 ΕΙΚΟΣΙΠΕΝΤΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ
4 ΛΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ
ΛΕΣΒΟΣ
1 ΒΕΡΡΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
2 ΜΙΧΑΗΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΠΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 ΜΕΡΚΟΥΡΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
5 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑ
1 ΨΗΜΕΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
3 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΑΓΝΗΣΙΑ
1 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3 ΑΝΤΟΝΙΤΣΑ ΒΑΛΑΣΙΑ
4 ΓΑΡΟΦΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
6 ΒΑΓΙΑΝΝΗ ΡΙΚΑ
ΜΕΣΣΗΝΙΑ
1 ΣΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 ΚΑΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
3 ΓΙΑΝΝΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΜΠΑΚΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ
6 ΖΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΞΑΝΘΗ
1 ΧΑΤΖΗΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΑΜΠΑΤΖΗ- ΜΠΕΖΑΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3 ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4 ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
5 ΜΑΛΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΕΛΛΑ
1 ΑΓΑΘΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3 ΡΟΔΟΒΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4 ΡΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΚΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
6 ΘΕΟΔΩΣΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
ΠΙΕΡΙΑ
1 ΤΟΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΤΗΓΑΝΗ ΕΛΕΝΗ
4 ΓΚΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΠΡΕΒΕΖΑ
1 ΡΕΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΚΡΙΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
4 ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ
1 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΛΙΠΑ ΒΑΣΩ
3 ΜΟΛΔΟΒΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
4 ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΡΟΔΟΠΗ
1 ΑΧΜΕΤ ΙΛΧΑΝ
2 ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
3 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
4 ΨΑΛΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΜΟΣ
1 ΚΑΡΜΑΝΙΩΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΤΣΑΛΙΚΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
3 ΧΑΡΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΕΡΡΕΣ
1 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΚΟΣ
2 ΑΒΔΕΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
3 ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
4 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
5 ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΧΑΡΗΣ
6 ΔΕΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΣΤΡΙΓΓΟΥ ΟΛΓΑ
8 ΤΣΟΥΓΚΟΥΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
ΤΡΙΚΑΛΑ
1 ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΚΟΥΣΤΕΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 ΚΕΡΑΤΖΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
5 ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑ
1 ΛΑΘΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΤΣΕΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
3 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
5 ΚΑΡΛΕΡΗ ΜΑΡΤΙΝ
6 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΡΗΣ
7 ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΦΛΩΡΙΝΑ
1 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
2 ΚΑΤΡΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
3 ΜΑΡΔΑ ΜΑΡΙΑ
ΦΩΚΙΔΑ
1 ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΠΕΠΗ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
1 ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
4 ΚΑΡΑΝΤΑΓΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ
ΧΑΝΙΑ
1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
2 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΔΑΦΝΗ
3 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
4 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΛΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΧΙΟΣ
1 ΤΣΑΡΤΑΣ ΠΑΡΙΣ
2 ΒΟΞΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ




Οι λίστες του ΚΚΕ



ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΚΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΧΙΩΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΡΙΤΣΟΥ ΕΡΗ

ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΙΡΙΝΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ

ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

Α΄ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ)

ΣΙΩΡΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΪΖΑ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΛΙΛΑ

ΛΙΤΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΛΙΟΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

ΜΕΛΑ ΕΥΑ

ΜΠΕΝΑΤΟΥ ΑΛΕΚΑ

ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΥ ΒΕΤΑ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ

ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΝΤΙΝΑ

ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

ΓΑΡΔΟΥΝΗ ΤΟΝΙΑ

Β΄ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΑΦΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΚΑΤΣΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΡΟΥΛΑ

ΠΕΡΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΡΑΠΗ ΒΙΚΥ

ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΒΡΕΤΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΑΡΓΑΝΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ

ΚΑΡΑΝΤΟΥΣΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΑΓΚΑ ΒΙΒΗ

ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΑ

ΣΑΚΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΙΑΝΤΟΥ ΟΛΓΑ

ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΓΙΩΤΑ

ΤΣΑΓΚΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΗ

ΑΥΓΕΡΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΑΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΡΟΥΤΖΟΥΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΔΡΙΜΑΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΚΙΟΥΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ

ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ

ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΑΡΑΤΖΑ ΛΟΥΛΑ

ΧΑΛΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ

ΨΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΝΤΟΥΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΤΣΙΜΠΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

ΞΕΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΑΛΠΕΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΜΠΑΤΙΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΚΟΝΤΑΞΙΔΑΚΗ ΓΙΩΤΑ

ΖΑΜΠΕΤΑ ΕΛΣΑ



Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ

ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΤΟΥΣΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΡΟΚΟΥ ΚΑΤΙΑ

ΞΟΥΡΑΦΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΟΥΛΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΒΑΡΕΛΑΣ ΤΑΚΗΣ

ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΛΛΑ



ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΚΙΟΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ

ΣΥΡΙΓΟΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΤΟΠΑΛΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΑΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΑΜΦΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΡΕΜΠΑΠΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

ΒΑΡΔΑΒΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΟΥΛΗ

ΤΡΙΓΑΖΗ ΡΟΥΛΑ

ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΣΙΧΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΓΗΣ

ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ



Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΖΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΖΙΩΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΚΑΛΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΤΗΛΙΚΙΔΟΥ ΡΕΝΑ

ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΠΑΠΑΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΣ

ΤΑΤΣΙΟΥΛΗ ΑΝΘΗ

ΒΑΛΑΝΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΚΑΠΕΤΑΝΓΙΩΡΓΗ ΡΑΝΙΑ

ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΚΑΤΣΑΝΗ – ΤΕΡΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΡΕΝΑ

ΜΕΛΑΝΕΦΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ

ΡΑΪΖΗ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΖΩΚΑΣ ΝΙΚΟΣ



Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΒΑΡΔΑΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΚΥΓΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΡΕΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

ΜΑΑΪΤΑ ΤΖΑΜΑΛ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΠΟΛΥΖΩΙΔΟΥ ΒΑΣΩ

ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΙΝΑ

ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΑΚΡΗ ΧΑΡΑ

ΗΛΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ



ΣΕΡΡΕΣ

ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΦΙΛΙΩ

ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΜΑΝΔΑΝΑΣ ΖΗΣΗΣ

ΔΗΜΙΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΒΡΑΤΟΛΗ – ΓΙΑΝΝΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΙΣΙΟΣ ΣΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΕΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΤΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ



ΚΙΛΚΙΣ

ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΧΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΤΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ



ΕΒΡΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ – ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΓΚΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ



ΡΟΔΟΠΗ

ΦΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΚΕΛΕΣ ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΣΠΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΝΙΑ)

ΓΚΛΑΒΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ



ΞΑΝΘΗ

ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΒΟΥΛΑ

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΟΥΡΑΤ

ΡΟΪΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ)

ΒΟΥΖΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ



ΔΡΑΜΑ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΡΑΝΟΒΑΛΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ)

ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΠΑΤΖΕΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ



ΚΑΒΑΛΑ

ΠΟΤΟΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

ΚΑΓΙΑΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΗΛΙΤΣΗ ΧΑΪΔΟΥΛΑ (ΧΑΡΙΣ)

ΑΧΑΪΑ

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ

ΛΑΪΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

ΚΟΥΡΗ ΗΡΑ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΝΑΝΣΥ

ΚΟΝΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ

ΤΖΑΜΑΛΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΕΤΗ)

ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ



ΗΛΕΙΑ

ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑ ΝΑΤΑΣΑ

ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΒΑ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ

ΚΟΛΟΣΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΣΑΣΗ ΖΩΗ



ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΥΛΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΡΙΚΟΥ ΒΑΣΩ

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΤΑΘΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ



ΖΑΚΥΝΘΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΙΑ ΜΑΙΡΗ



ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ-ΙΘΑΚΗ

ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ



ΚΟΖΑΝΗ

ΒΗΤΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΤΣΙΓΚΑ ΕΦΗ

ΕΓΡΕΣ ΑΒΡΑΑΜ

ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΝΩΝΤΑΣ

ΣΤΡΑΒΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΑ



ΓΡΕΒΕΝΑ

ΧΑΣΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ



ΚΑΣΤΟΡΙΑ

ΧΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΖΕΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΟΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ



ΦΛΩΡΙΝΑ

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΚΛΥΜΗΣ

ΤΟΡΛΑΚΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ



ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΕΞΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΟΛΥ

ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΤΑΚΗΣ

ΣΔΟΥΚΟΣ ΤΑΚΗΣ

ΚΙΤΣΟΥ ΛΟΥΚΙΑ

ΤΟΥΚΛΙΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ



ΛΕΥΚΑΔΑ

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΒΕΡΡΟΙΩΤΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΘΩΜΑΣ



ΚΕΡΚΥΡΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΖΕΡΒΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΜΠΟΡΜΠΟΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΠΙΚΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ



ΠΡΕΒΕΖΑ

ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΙΣΙΡΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΡΛΑ ΕΥΗ

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ



ΑΡΤΑ

ΖΟΡΜΠΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΡΙΤΑ)

ΑΛΗΦΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΑΛΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΕΙΤΟΝΑ ΟΛΓΑ

ΜΠΕΤΣΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ



ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

ΔΗΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ)

ΓΚΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ

ΜΠΡΕΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣ



ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΣΥΝΤΙΧΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΛΙΝΑ

ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΚΑΡΚΑΒΑΤΣΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΚΟΚΟΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝΤΑΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΣΚΕΠΑΡΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗ  ΝΑΤΑΣΑ

ΧΡΥΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ



ΧΑΝΙΑ

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΚΟΥΜΑΚΗ ΑΛΕΚΑ

ΛΟΥΤΣΕΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

ΜΕΛΗΣΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΡΗΓΑΝΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ



ΡΕΘΥΜΝΟ

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ  ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ



ΛΑΣΙΘΙ

ΣΙΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΚΟΤΣΙΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ



ΜΕΣΣΗΝΙΑ



Ονοματεπώνυμο

ΚΑΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΔΙΑΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΧΡΗΣΤΕΑ ΣΤΕΛΛΑ

ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΟΥΦΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΛΑΚΩΝΙΑ

ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΟΙΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΟΥΛΟΥΜΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΒΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΡΚΑΔΙΑ



ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΑΝΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΡΑΔΑΙΟΥ ΣΜΑΡΩ





ΑΡΓΟΛΙΔΑ



AΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΣ

ΚΟΛΙΖΕΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΓΚΙΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΠΑΒΕΛΗ ΝΑΥΣΙΚΑ

ΜΠΑΒΕΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ



ΚΟΡΙΝΘΙΑ



ΤΣΑΡΜΠΟΥ ΕΥΦΡΩΣΙΝΗ

ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ

ΝΤΟΡΜΠΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ

ΔΙΚΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ



ΕΥΒΟΙΑ

ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΤΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΣΟΦΙΑ)

ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ – ΡΑΧΙΩΤΗ ΒΑΓΓΕΛΙΩ

ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΠΥΘΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΘΙΩΤΙΔΑ

ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΠΟΥΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΨΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΜΠΑΦΟΥΤΣΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΛΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΠΑΡΟΪΔΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ





ΦΩΚΙΔΑ

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΣΕΛΕΣ ΔΡΟΣΟΣ

ΓΩΓΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)



BΟΙΩΤΙΑ

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΤΣΙΚΩΝΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΤΟΥΛΟΥΜΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΖΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΚΑΒΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ



ΛΑΡΙΣΑ

ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΡΙΖΟΣ

ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΒΡΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΑΣΣΙΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΛΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΤΣΙΚΡΙΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ



ΜΑΓΝΗΣΙΑ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΟΥΜΑ ΡΕΝΑ

ΡΗΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΡΟΥΣΗ – ΚΩΤΗ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ)

ΤΣΑΛΟΥΧΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣ



ΤΡΙΚΑΛΑ

ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΚΑΪΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΠΑΚΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΝΤΟΥΡΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΤΣΙΑΜΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΚΑΠΕΤΗ ΓΩΡΓΙΑ



ΚΑΡΔΙΤΣΑ

ΜΠΟΥΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΥ ΛΗΔΑ

ΚΟΥΤΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΚΡΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΤΣΙΟΥΤΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ



Ψηφοδέλτια ΛΑΕ



Ψηφοδέλτια ΑΝΕΛ





Τα ψηφοδέλτια των ΑΝΕΛ





Τα ψηφοδέλτια:



Περιφέρεια Α” Αθηνών

1 Κουντουρα Ελενα του Αλεξάνδρου

2 Αργυροπουλος Δημητριος (Ντιμης) του Αργυρίου

3 Μπαστα Αννα

4 Παπαλεξοπουλος Αγγελος του Γεωργίου

5 Μυλωνα Ειρηνη του Νικολάου

6 Πεππας Χρηστος του Δημητρίου

7 Κοντογουρης Αναστασιος του Τριαντάφυλλου

8 Πετσα Κωνσταντινα του Γεωργίου

9 Κοκοράκης Γεώργιος

10 Βασιλείου Ανδρέας

11 Μπέλου Μαρία

12 Ανδρικοπούλου Αικατερίνη

13 Μαγκανιά Αικατερίνη

14 Παπαδόγγονας Αθανάσιος του Δρακούλη

15 Παντελίδου Δέσποινα

16 Μπιτούνη Βικτωρία – Ελισάβετ

17 Σαμαρα Αγγελικη

18 Λορεντζάτος Σπύρος του Γεωργίου



Περιφέρεια Α” Θεσσαλονίκης

1 Ζουραρης Κωνσταντινος του Γεωργίου

2 Σγουριδης Παναγιωτης

3 Τυπαδη Χριστινα-Λεμονια του Γεωργίου

4 Γιαννη Ολγα του Θύμιου

5 Κυζιριδης Κωνσταντινος του Αβραάμ

6 Κατσιαφα Ανθουλα του Γεωργίου

7 Παπαδοπουλου Γαρυφαλλια του Παναγιώτη

8 Κιτικιδης Αλεξανδρος του Σάββα

9 Στεργιοπουλου Νικολετα του Κυριάκου

10 Κραστανας Γεωργιος του Αθανασίου

11 Λαβδης Δημητριος του Αγγέλου

12 Χαλατσακης Σταυρος του Επαμεινώνδα

13 Αθανασίου Γέωργιος

14 Βακούφτσης Δαυίδ

15 Οικονόμου Νικόλαος

16 Καρδαράς Παναγιώτης

17 Μπαλαμπανίδης Κλημέντης

18 Τέγου Ευγενία

19 Καραμπελας Κωσταντινος

20 Τσιμαχίδης Σάββας



Περιφέρεια Α” Πειραιώς

1 Χρηστοφοριδης Γεωργιος του Ευαγγέλου

2 Ζησιματος Γεωργιος του Γερασίμου

3 Οικονόμου Στυλλιανή του Σπυρίδωνος

4 Πρώιου Σοφία

5 Μελα Σταυρουλα του Γεωργίου

6 Μπαρμπης Ιωαννης

7 Παλιούρας Γεώργιος του Δημητρίου

8 Βαγιακης Γεωργιος του Ιακώβου



Περιφέρεια Αιτωλοακαρνανίας

1 Δρόσος Ευθύμιος

2 Σταθόπουλος Γεώργιος

3 Μιχαλάτος Παναγιώτης

4 Παπαγεωργιου Ευαγγελος του Αποστόλου

5 Αλεξανδροπουλου Δημητρα του Κωνσταντίνου

6 Μπούρχα Ουρανια

7 Καραγιώργου Σπυριδούλα

8 Παπαδοπουλος Διογενης

9 Γκοργκόλης Μάκης



Περιφέρεια Αργολίδος

1 Μπομπου-Δανουση Αικατερινη του Ευαγγέλου

2 Μουγιος Πετρος του Ναπολέοντος

3 Μαστοράκου Ευαγγελία

4 Κωστόγιαννη Δήμητρα

5 Σαραντίδης Ευάγγελος



Περιφέρεια Αρκαδίας

1 Δαλιανης Γεωργιος του Κωνσταντίνου

2 Παναγάκος Κωνσταντίνος

3 Παναγοπούλου Θεοδώρα

4 Ντίξον Αλέξανδρος

5 Σταυρόπουλος Κωνσταντίνος τοτ χρήστου



Περιφέρεια Άρτης

1 Καγκανης Ιωαννης του Κωνσταντίνου

2 Τολης Χρηστος του Γεωργίου

3 Καραμπικας Νικολαος του Ευαγγέλου

4 Κουτσιουκης Γεωργιος του Ιωάννη

5 Πάμπου Βασιλική



Περιφέρεια Αττικής

1 Κατσικης Κωνσταντινος του Θεοδώρου

2 Κιουσης Δημητριος

3 Αντωναρος Λουκας του Νικολάου

4 Σαββιδης Σπυριδων του Νικολάου

5 Γεωργοπουλος Κωνσταντινος του Νικολάου

6 Βαμβακούση Αικατερίνη

7 Κλειδέρης Φίλιππος

8 Ορφανιδου Αιμιλια του Θεοδώρου

9 Συρπα Ελευθερία

10 Αλεξακης Γεωργιος

11 Ηλιαδης Μαρκος του Κωνσταντίνου

12 Πουλάκη Κάτια

13 Ζαφείρης Νικόλαος

14 Ανδρέου Σταύρος

15 Παπαράπτης Λουκάς

16 Βασιλειαδου Μαρια

17 Μπεγκλή Θωμαή

18 Χατζηνάσου-Παπαδοπούλου Εφη

19 Καφύρας Γεώργιος



Περιφέρεια Αχαΐας

1 Νικολοπουλος Νικολαος του Ιωάννη

2 Λαϊνιώτης Ιωαννης του Συμεών

3 Χειμώνας Δημητριος του Βασιλείου

4 Μπαρκουλα Ευτυχια του Ευθυμίου

5 Τσενες Γεωργιος του Ιωάννη

6 Κοντεσοπουλου Γεωργια

7 Λεχουριτης Αντωνιος του Νικολάου

8 Κοσπετα Κωσταντινα

9 Ξηρου Διαμαντω του Φωτίου

10 Αγρυροπουλος Αντωνιος

11 Αναστασόπουλος Γεώργιος



Περιφέρεια Β” Αθηνών

1 Καμμενος Παναγιωτης (Πανος) του Ηλία

2 Παπαχριστοπουλος Αθανασιος του Θεμιστοκλή

3 Τέρενς-Νικολαος Κουικ

4 Σκλαβενίτη Ελένη

5 Αμανατιδου Ευαγγελια του Ευσταθίου

6 Κατσαρός Στέργιος

7 Εγγλεζου Ευαγγελια του Ιωάννη

8 Βετούλης Μιχάλης

9 Χαλκιδη Δεσποινα του Στεφάνου

10 Καρβούνης Σταύρος

11 Κοντου Ευαγγελια του Γεωργίου

12 Γκιόκα -Τζούνη Βασιλική (Βάνα) του Γεωργίου

13 Γεωργουλα-Μυριδη Ευαγγελια του Βασιλείου

14 Ακριώτης Κωνσταντίνος

15 Γιαννοπουλου (Τσιακα) Καλλιτσα του Κωνσταντίνου

16 Δρούζας Ευθύμιος

17 Δρούλιας Ευθύμιος

18 Κακλαμάνος Μιχαήλ

19 Βατουγιου Λαμπρινη του Κυριάκου

20 Μεμεζας Μελετιος

21 Γεωργατζόγλου Νικόλαος

22 Παντελιδης Εμμανουηλ (Μανος) του Σωκράτη

23 Δαμηλακης Ευτυχιος του Αντωνίου

24 Αδοριαστος Δημητριος του Ιωάννη

25 Ρεμπής Γεωργιος του Κωνσταντίνου

26 Φιλιπποπουλου Αννα-Σωτηρια του Χρήστου

27 Δημητσα Αντιγονη του Χρήστου

28 Θωμά Αικατερίνη του Ιωάννη

29 Δεσποτίδης Νικήτας

30 Σούτα Κλαίρη

31 Πεχλιβανίδης Φώτης

32 Λαμπρινός-Βλαττάς Στράτος

33 Βραχνού Ιωάννα

34 Παπαδοπούλου Ελένη

35 Δούκα Αγγελική

36 Κιουπούρογλου Αναστασία

37 Παρίση Αικατερίνη

38 Γιαννίρη Λένα

39 Σπανός Κωνσταντίνος

40 Μπιζιότας Δημήτρης

41 Πατεριανάκης Νικόλαος

42 Ακρίβου Ειρήνη-Ζωή

43 Παναγιωτοπούλου Βασιλική

44 Βασιλείου Μιχαήλ

45 Φόνια Αλεξάνδρα

46 Μπαμπουση Αλκηστις του Ιωάννη

47 Καλοχέρη Ουρανία

48 Καρβούνης Αλέξανδρος



Περιφέρεια Β” Πειραιώς

1 Καμμενος Δημητριος του Κωνσταντίνου

2 Χρυσαγη Αργυρω του Ιωάννη

3 Γκιοκας Παναγιωτης του Σταύρου

4 Μαυρεας Πετρος του Παναγιώτη

5 Ευσταθοπουλος Κωνσταντινος του Ιωάννη

6 Χατζηχρυσος Αυγερινος του Κωνσταντίνου

7 Νικου Σπυριδουλα (Ιριδα) του Νικολάου

8 Μιχοπούλου Ειρήνη

9 Μπιτούνη

10 Γεωργακάκου Ευφροσυνη

11 Πατρίκιος Κωνσταντίνος



Περιφέρεια Βοιωτίας

1 Δελαβεκουρας Αποστολος του Γρηγορίου

2 Παπαβασιλειου Αικατερινη του Λουκά

3 Κουρνετα-Τουρκοχωριτη Ευρυδικη του Παναγιώτη

4 Χρυσικος Γεωργιος του Ευθυμίου

5 Αδαμάκης Γεώργιος



Περιφέρεια Γρεβενών

1 Γιαννόπουλος Γρηγόριος

2 Τσαγκοπούλου Ειρήνη



Περιφέρεια Δράμας

1 Χατζηθεοδωριδης Ηρακλης του Χαραλάμπους

2 Βατσαλίδου Δεσποινα

3 Πολυμενερης Νικολαος του Γεωργίου

4 Βατσάλης Θανάσης



Περιφέρεια Δωδεκανήσου

1 Καρίκης Στράτος

2 Αγγελου Μαρια του Νικήτα

3 Μπάλλας Μιχαήλ

4 Παλαπουγιουκ Γεωργιος του Κωνσταντίνου

5 Μαγριπλής Θέμελης

6 Σαρμά Χριστίνα του Ευαγγέλου

7 Γκιουντιτσε Αντώνιος



Περιφέρεια Έβρου

1 Βουτσα Ειρηνη του Θεοδώρου

2 Αναστασιαδης Μαρινος του Αλεξάνδρου

3 Στεργίου Σάββας

4 Δουδακμάνης Απόστολος

5 Λεπίδας Χρήστος



Περιφέρεια Ευβοίας

1 Μαυραγανης Νικολαος του Ανδρέα

2 Αρμόνης Βασίλειος

3 Δροσάτος Μόδεστος

4 Στεφου Ελευθερια του Γεωργίου

5 Μπραζιώτης Απόστολος

6 Κοτρώνης Ιωάννης

7 Κασσελάκης Γεώργιος

8 Βασιλείου Ιωάννα



Περιφέρεια Ευρυτανίας

1 Γούλας Στέφανος

2 Δραγάτης Ιωαννης



Περιφέρεια Ζακύνθου

1 Σκαρτσης Ιωαννης-Αθανασιος του Διονυσίου

2 Αρβανιτης Δημητριος του Χρήστου

3 Ζαφειροπουλος Νικολαος του Διονυσίου



Περιφέρεια Ηλείας

1 Κωνσταντοπουλος Ιωαννης του Θεοδώρου

2 Σπηλιοπουλου Παρασκευη (Βικυ) του Διονυσίου

3 Κατσαμπερης Νικολαος του Γεωργίου

4 Τσουπακόπουλος Παναγιώτης

5 Γιαννακούλια Νίκη

6 Γιαννικοπούλου Φωτεινή

7 Μπέλτσος Αθανάσιος



Περιφέρεια Ημαθίας

1 Παπαδοπουλου Αδαμαντια-Ελενη (Μανταλενα) του Κωνσταντίνου

2 Βέτσος Ανδρεας

3 Λιατος Θωμας

4 Δημητριαδου Σμαρω

5 Μαλλιαρός Ηλιας

6 Περιφανοπουλος Αντωνιος



Περιφέρεια Ηρακλείου

1 Καμμενος Παναγιώτης (Πανος) του Ηλια

2 Μακαρώνας Γρηγοριος του Γεωργίου

3 Στεφανακη Γεωργια του Μιχαήλ

4 Γαυγιωτακης Μιχαηλ

5 Χαλκιαδακης Γεωργιος του Κωνσταντίνου

6 Ζερβακης Εμμανουηλ του Γεωργίου

7 Ιεραπετριτη Καλλιοπη του Ελευθερίου

8 Πινακουλάκη Μαριάννα

9 Ηλιαδάκης Γεώργιος

10 Παπαδάκη Νίκη

11 Βασιλάκης Γεώργιος



Περιφέρεια Θεσπρωτίας

1 Ευθυμίου Κωνσταντίνος

2 Νάκα Δάφνη



Περιφέρεια Ιωαννίνων

1 Βασιλειου Αντωνιος του Λάμπρου

2 Λιακου Παρασκευη του Λάμπη

3 Σιδερης Σπυριδων του Κωνσταντίνου

4 Μάλλιου Μαρία

5 Καψοκαβάδης Χαράλαμπος

6 Παπαχρηστοδήμας Δημήτριος

7 Γιωτάκης Γρηγόριος



Περιφέρεια Καβάλας

1 Παππας Ευαγγελος του Γεωργίου

2 Τσιγκα Γαρυφαλλια του Παρθένη

3 Τσακιρης Γεωργιος του Αθανασίου

4 Μαντέχος Παναγιωτης του Δημητρίου

5 Γκαγκουτη Δήμητρα

6 Τζιδιμόπουλος Κωνσταντίνος



Περιφέρεια Καρδίτσας

1 Τεγας Αλεξανδρος του Αθανασίου

2 Κουκουμτζής Βασίλης

3 Καραγιώργου Χρυσούλα

4 Ζαρκαδα Πουλια

5 Τσογκας Γεωργιος



Περιφέρεια Καστοριάς

1 Παπαθωμα Σουλτανα του Αποστόλου

2 Χρυσοστομιδου Μαρια του Χαράλαμπου

3 Νικολή Καλλιόπη

4 Τριανταφύλλου Αικατερίνη του Ανδρέα



Περιφέρεια Κερκύρας

1 Ζηκος Ιωαννης του Κωνσταντίνου

2 Κουρσάρης Γεώργιος

3 Θεοδοτου Σπυριδουλα του Ανδρέα

4 Μπάλα Μπότσαρη Ρένα

5 Ανθης Χρηστος



Περιφέρεια Κεφαλληνίας

1 Σταβερη Αικατερινη του Σπυρίδωνος

2 Κατσαμπίρης Κωνσταντίνος

3 Μικελάτου Γεωργία



Περιφέρεια Κιλκίς

1 Σιαμπανης Βασιλειος του Αποστόλου

2 Αλμασίδης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

3 Πιπεριδου Λυντια του Χριστοφόρου

4 Σταυροπουλος Κωνσταντινος του Νικολάου

5 Τατίδης Νικόλαος



Περιφέρεια Κοζάνης

1 Κάτανας Χαρισιος του Λαζάρου

2 Γκουντιός Ιωάννης

3 Κουμαρακης Στυλιανος του Βασιλείου

4 Ζιαμπα Ειρήνη

5 Ιωάννου Χρήστος

6 Τσιγκας Ευαγγελος

7 Δεσποινιδης Δημητριος



Περιφέρεια Κορινθίας

1 Μπεχρακης Ευαγγελος (Βακης) του Βλασίου

2 Καραμητσου Δημητρα του Γεωργίου

3 Κοντογιαννη Παναγουλα του Σωτηρίου

4 Κατσουλοπούλου Στέλλα

5 Μαρίνης Αρης

6 Κεφαλάς Θεόδωρος



Περιφέρεια Κυκλάδων

1 Τριανταφυλλιδης Τριανταφυλλος του Αντωνίου

2 Πρωτοπαππας Μιχαηλ του Νικολάου

3 Ντολκας Δημητριος του Γεωργίου

4 Τουλούπης Μιχαήλ (Νάξος)

5 Νομικου Φλωρα

6 Φώσκολου Μαργαρίτα



Περιφέρεια Λακωνίας

1 Σπανος Ευαγγελος του Γεωργίου

2 Ταγαρούλιας Ηλίας

3 Καλαίμη Γεωργία

4 Μαυροειδακου Σταυριανη

5 Μουγιακάκος Ιωάννης Γυθειο



Περιφέρεια Λαρίσης

1 Κοκκαλης Βασιλειος του Κωνσταντίνου

2 Ακριβουλης Γεωργιος του Ευαγγέλου

3 Γερογιαννη Ιωαννα του Δημητρίου

4 Γατης Σταυρος του Βασιλείου

5 Μαργαρίτης Αθανάσιος

6 Μπατζικώστα-Γιουρέλη Βασιλική

7 Αθανασίου Αικατερίνη

8 Καρρας Θεοδωρος του Παναγιώτη

9 Μπουρντένας Δημήτριος

10 Κολώνα Σοφία



Περιφέρεια Λασιθίου

1 Αϊβαλιώτης Γεώργιος

2 Σκορδιλη Μαρια του Αντωνίου

3 Στεφανακη Καλλιοπη

4 Ψυχογιού Χαρα



Περιφέρεια Λέσβου

1 Αρμενάκας Εμμανουηλ του Παντελή

2 Ψωμάς Νικολαος του Ευστρατίου

3 Σερεσλής Νικόλαος

4 Καλφα Μαρίνα

5 Μουτζουρέλλη Ελπινίκη



Περιφέρεια Λευκάδος

1 Νησιωτης Νικολαος του Μιχαήλ

2 Γαζή Αννα-Μόνικα του Αγγέλου



Περιφέρεια Μαγνησίας

1 Χρυσοβελωνη Μαρινα του Γεωργίου

2 Χρηστάκης Χρήστος του Στυλιανου

3 Ρούμπος Νικόλαος του Ιωαννου

4 Ζημέρη Φιλομήλα του Ιπποκράτη

5 Σαμιος Συμεων του Βασιλείου

6 Κωνσταντινίδης Παναγιώτης του Ανδρέα

7 Καραγιάννης Γεώργιος του Νικολάου

8 Μπαρούτας Χαράλαμπος του Σταύρου



Περιφέρεια Μεσσηνίας

1 Αργυροπουλου Αικατερινη του Δημητρίου

2 Μπαρμπετσεας Δημητριος του Νικολάου

3 Παληοδήμου Κατερίνα

4 Σταματοπούλου Μαρία

5 Δημητρακόπουλος Χαράλαμπος

6 Γεωργόπουλος Παναγιώτης



Περιφέρεια Ξάνθης

1 Σκουλαρικης Διαμαντης του Κωνσταντίνου

2 Πυριλης Ιωαννης του Νικολάου

3 Μεχμεταλη Ιρφαν του Χασάν

4 Ζαχαρίας Παύλος

5 Θεοδωρίδης Παρασκευάς



Περιφέρεια Πέλλης

1 Γραμματικοπουλος Αθανασιος του Δημητρίου

2 Λαζαρίδης Λάζαρος του Αναστασίου

3 Πετσανάς Βασίλειος

4 Δαγλαρτζής Νικόλαος



Περιφέρεια Πιερίας

1 Μακρίδης Νικόλαος

2 Μυστριδης Ανεστης

3 Θανος Αναστασιος του Σωτηρίου

4 Βαβίλα Τριανταφυλλιά

5 Φιλοκωστα Διονυσια

6 Ζησιμοπουλος Δημητριος



Περιφέρεια Πρεβέζης

1 Κωνσταντινιδης Ευριπιδης του Ιωάννου

2 Βαφειάδης Ιωάννης

3 Πουλιανου Βίκυ

4 Πουλίτση Μαίρη



Περιφέρεια Ρεθύμνου

1 Σκορδιλης Στυλιανος

2 Τσικόγιας Ηλίας-Θεοχάρης του Γεωργίου

3 Μιχαηλίδης Γεώργιος του Δημητρίου

4 Ασπρομάτης Άγγελος του Ζαχαρία-Νικολάου



Περιφέρεια Ροδόπης

1 Βουζουκιδης Κωνσταντινος του Ευστρατίου

2 Κατσιμπρας Νικολαος του Δήμου

3 Μιχαλοπούλου Γαρυφαλλιά

4 Ζλαντίνης Βασίλειος



Περιφέρεια Σάμου

1 Χατζημιχαλης Κωνσταντινος του Ευαγγέλου

2 Καραμαγκούδης Γεώργιος

3 Γενουζης Παναγιωτης



Περιφέρεια Σερρών

1 Κολλια-Τσαρουχα Μαρια του Ευστρατίου

2 Λεοντιαδης Ευθυμιος (Μακης) του Αναστασίου

3 Αραμπαντή Αννα

4 Παπαδοπουλος Αριστειδης (Αρης) του Ιωάννη

5 Ρουσος Αναστασιος του Κωνσταντίνου

6 Αγγελουδη Ευαγγελια του Παναγιώτη

7 Ιωαννίδης Δημήτριος

8 Δουράκης Δαμιανός



Περιφέρεια Τρικάλων

1 Πατερας Κωνσταντινος του Ιωάννη

2 Χονδρός Ιωάννης

3 Τσάτσου-Τσουρβάκα Ιωάννα

4 Μούτσιου Παναγιώτα

5 Δημοπούλου Ιωάννα

6 Ρεντζιας Νικηφορος



Περιφέρεια Φθιώτιδας

1 Χειμαρας Θεοδωρος του Αντωνίου

2 Δεληκουρα Χαρουλα του Παντελή

3 Τσιαπή Ελισαβετ του Αλεξάνδρου

4 Μιχαλιτσης Κωνσταντινος του Γεωργίου

5 Κολοκυθάς Ανδρέας

6 Πέπας Γεώργιος

7 Ψαράς Βασίλειος



Περιφέρεια Φλωρίνης

1 Σταύρου-Λιθοξοίδου Αικατερίνη

2 Ευαγγελου Ηλιας του Παναγιώτη

3 Δεληγιώργης Χρήστος

4 Ζαμπούνη Ελένη



Περιφέρεια Φωκίδας

1 Κεφαλά Χρυσούλα του Βασιλείου

2 Λιναρδάτος Χαράλαμπος

3 Ζέκιος Αθανάσιος



Περιφέρεια Χαλκιδικής

1 Καμπάνης Κωνσταντίνος

2 Χαλκια Αννα

3 Ψέμας Αθανάσιος

4 Σαμαρά Δήμητρα

5 Γερούκης Ιωάννης



Περιφέρεια Χανίων

1 Αλιφιεράκης Μανώλης

2 Αλεξακης Μιχαηλ του Γεωργίου

3 Γελασάκης Δημήτριος

4 Ψαρακη-Ποποδακη Ιωαννα του Ιωσήφ

5 Ορφανουδάκη Ελενη

6 Μουμουτζής Νεκτάριος



Περιφέρεια Χίου

1 Μαιστράλης Γεώργιος του Ευαγγέλου

2 Σόδης Μιχαήλ

Τα ψηφοδέλτια του ΠΑΣΟΚ

ενώ ενδεικτικά πρώην βουλευτές και στελέχη ΠΑΣΟΚ θα είναι υποψήφιοι:

Γερουλάνος Παύλος, Α” Αθηνών

Τριαντάφυλλος Κώστας, Χίος

Χρυσοχοΐδης Μιχάλης, Β” Αθηνών

Μανιάτης Γιάννης, Αργολίδα

Δήμας Πύρρος, Β” Αθηνών

Κακλαμάνης Απόστολος, Β” Αθηνών

Αντωνίου Τόνια, Β” Αθηνών

Αλευράς Νάσος, Α” Αθήνας

Χειμωνάς Θανάσης, Α” Αθηνών

Καψής Παντελής, Β” Πειραιά

Γιαννακοπούλου Νάντια, Μεσσηνία

Λυντζέρης Δημήτρης, Β” Πειραιά

Καρύδης Δημήτρης, Α΄ Πειραιά

Κουκουλόπουλος Πάρις, Κοζάνη

Γκόκας Χρήστος, “Αρτα

Ντόλιος Γιώργος, Εβρος

Τζελέπης Μιχάλης, Σέρρες

Κεφαλίδου Χαρά, Δράμα

Κασσής Μιχάλης, Ιωάννινα

Ράπτη Συλβάνα, Κέρκυρα

Περλεπέ – Σηφουνάκη Κατερίνα, Εύβοια

Καραμάνου “Αννα, Α” Αθήνας

Τσιλιμίγκας Κώστας, Λάρισα

Βγόντζας Αντώνης, Λασίθι

Μπαΐλας Δημήτρης, Κυκλάδες

Μερεντίτης “Αρης, Τρίκαλα

Παπαθεοδώρου Θεόδωρος, Αχαΐα

Περγαντάς Κλέαρχος, πρώην Περιφερειάρχης, Βοιωτία

Καλογερής Νίκος, Αντιπεριφερειάρχης Κρήτης, Χανιά

Γιαννακόπουλος Βασίλης, πρώην Δήμαρχος Αγ. Παρασκευή, Β” Αθηνών

Ψάρρας Σάκης, Διεθνής Βολλευμπολίστας, Α΄Αθήνας

Τσολακίδης Νίκος, Έβρος

Σαουλίδης Αντώνης, Α” Θεσσαλονίκης

Παπαστεργίου Χρήστος, Α” Θεσσαλονίκης

Βρεττός Σπύρος, Περιφέρεια Αττικής

Αδάμ Σοφία, Περιφέρεια Αττικής

Σατ ψηφοδέλτια εντάσσονται στελέχη προερχόμενα από το ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ όπως οι:

Τσώνης Νίκος, Φθιώτιδα

Παρασύρης Φραγκίσκος, Ηράκλειο

Ξυλούρης Κώστας, Ηράκλειο

Βουδούρης Μάκης, Περιφέρεια Αττικής

Κατσαφάδος Βασίλης, Α” Πειραιά

Μοίραλης Νίκος, Αχαΐα

Παναγιωτόπουλος Γιώργος, Ηλεία

Γαρδίκου Βανέσσα, Ιωάννινα

Ανδρουλακάκης Νίκος, Β” Αθηνών

Μπιλιάνη Σάντυ, Α΄Αθηνών

Βαϊόπουλος Γιώργος, Καρδίτσα

Από ΔΗΜ.ΑΡ και Ανανεωτική Αριστερά, εκτός του κ. Θεοχαρόπουλου

Γιώργος Μπουλμπασάκος , Γραμματέας Κεντρικής Επιτροπής ΔΗΜΑΡ, Β” Πειραιά,

Χατζησωκράτης Δημήτρης, Περιφέρεια Αττικής

Τσαμουργκέλης Γιάννης, Λέσβος

Παπαμανώλης Γιάννης, πρώην βουλευτής, Κυκλάδες

Κόλλιας Βασίλης, Βοιωτία

Γκαρπούνης Χρήστος, Ξάνθη

Αντωνακόπουλος Παναγιώτης, Β” Αθηνών

Ακόμη στη Β” Αθηνών ο οικονομολόγος Γιώργος Γιάνναρος, γυιός του Γρηγόρη Γιάνναρου, ενώ επανέκαμψαν από το Ποτάμι η Φιλιώ Πολυμενάκου και ο Κώστας Χαϊνάς, που θα είναι υποψήφιοι σε Λακωνία και Εύβοια.

Επίσης μετέχουν στις λίστες ο Δημήτρης Κουρέτας που είχε αποχωρήσει από το Ποτάμι στη Λάρισα και από τον ΣΥΡΙΖΑ ο

Μετζελίδης Γιώργος, στη Β” Πειραιά

Τα ψηφοδέλτια της Ένωσης Κεντρώων

Α.ΑΘΗΝΩΝ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Θεοφάνη

ΒΕΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

ΗΜΕΛΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Βασιλείου

ΚΑΨΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

ΚΟΚΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου

ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ του Κλεάνθη

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Δημητρίου

ΜΠΑΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ του Στέλιου

Β.ΑΘΗΝΩΝ

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Αποστόλου

ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του Ευάγγελου

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Βασιλείου

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Νικολάου

ΓΚΟΥΛΟΥΜΙΑΝ ΚΕΒΟΡΚ του Χαϊκ

ΓΟΥΣΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γερασίμου

ΖΑΜΠΟΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου

ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Ιωάννη

ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

ΚΟΥΒΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου

ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στυλιανού

ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Στέφανου

ΜΑΔΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ

ΣΑΛΜΑΝ ΤΖΑΜΑΛ-ΧΡΗΣΤΟΣ του Χοσσεϊν

ΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΤΖΩΡΤΖΑΚΗ ΠΙΠΙΝΑ του Μηνά

ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Βασιλείου

Α.ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη

ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου

ΤΣΙΛΙΒΑΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου

Β. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΙΡΛΑΓΚΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΜΟΥΚΑΖΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Μηνά

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευτυχίου

ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΒΟΣΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

ΓΡΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Νικολάου

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Λαζάρου

ΛΙΚΙΤΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη

ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΝΟΜΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Γεωργίου

ΝΤΑΣΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου

ΤΣΙΜΠΡΙΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Στυλιανού

ΝΟΜΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΓΚΑΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ του Προκοπίου

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου

ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ

ΚΑΡΚΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ

ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου

ΜΑΓΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θρασύβουλου

ΝΕΓΚΑΣ – ΜΑΥΡΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη

ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

ΝΟΜΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΗ του Δημητρίου

ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευθυμίου

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

ΝΟΜΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

ΚΑΓΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του Σπυρίδωνος

ΚΑΣΠΑΡΙΑΝ ΧΡΙΨΙΜΕ – ΡΟΖΙΚ του Εφραίμ – Βάρτ

ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Στυλιανού

ΝΟΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βρεττού

ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΡΑ ΑΝΝΑ του Γεωργίου

ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Νικολάου

ΛΑΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

ΛΕΝΤΕΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Δημητρίου

ΠΑΛΤΑΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

ΝΟΜΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του Νικολάου

ΤΣΑΚΟΥΜΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου

ΝΟΜΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Στυλιανού

ΜΑΛΑΜΟΥ ΡΩΞΑΝΗ του Ευαγγέλου

ΣΚΑΛΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αποστόλου

ΝΟΜΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΘΕΡΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Περικλή

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΙΡΗ του Γεωργίου

ΚΟΡΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Θεοδώρου

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ του Οδυσσέα

ΝΟΜΟΣ ΑΙΤΩΛΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

ΛΑΛΑΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνος

ΣΚΑΜΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Σπυρίδωνος

ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ

ΚΑΒΑΔΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου

ΜΕΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Στεφάνου

ΝΟΜΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΔΑΝΕΛΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Αδαμαντίου

ΔΗΜΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του Αντωνίου

ΛΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Πολυκάρπου

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ του Αποστόλου

ΤΣΙΜΠΡΙΜΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του Στυλιανού

ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΑΑΡΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

ΚΟΡΔΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Θεοδώρου

ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ του Χαραλάμπους

ΣΙΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιακώβου

ΝΟΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΟΝΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λεωνίδα

ΡΩΜΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου

ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη

ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΝΟΜΟΣ ΛΕΥΚΑΔΟΣ

ΑΑΡΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΓΑΛΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βασιλείου

ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στέφανου

ΜΑΝΤΖΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δαμιανού

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ηλία

ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Γεωργίου

ΛΕΒΕΝΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Κωνσταντίνου

ΜΕΡΕΛΗ ΖΩΗ του Άγγελου

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Αθανασίου

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Σπυρίδωνος

ΝΟΜΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου

ΣΥΚΑ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χριστοφόρου

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΚΩΣΤΟΒΑΣΙΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Λάμπρου

ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου

ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΚΑΝΤΣΟΓΛΟΥ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ του Θεοδώρου

ΠΛΕΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Βασιλείου

ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευθυμίου

ΦΟΥΝΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Ανδρέα

ΝΟΜΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Σάββα

ΚΟΥΖΙΩΡΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του Νικολάου

ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ του Γεωργίου

ΣΟΥΛΟΥΤΖΙΔΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Σταύρου

Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Αποστόλου

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου

ΓΕΩΡΓΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

ΚΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Οδυσσέα

ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

ΣΥΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

Β . ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Αντώνη

ΜΠΑΪΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου

ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη

ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΜΟΡΘΑΝΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευάγγελου

ΜΠΑΛΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

ΝΟΜΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

ΤΣΙΜΠΡΙΜΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Γεωργίου

ΝΟΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΑΡΣΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου

ΚΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου

ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Νικολάου

ΜΠΑΚΑΛΟΥ ΔΙΑΛΕΚΤΗ του Παντελή

ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΔΑΒΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χριστόφορου

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μιχαήλ

ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΣΤΕΛΛΑ του Νικολάου

ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του Διονυσίου

ΝΟΜΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του Αιμιλίου

ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του Αποστόλου

ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΗΣ

ΜΗΤΣΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του Ναπολέοντος

ΝΤΑΣΑΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του Ιωάννη

ΝΟΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου

ΓΑΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Φωτανδρέα

ΓΑΛΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου

ΝΟΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του Αιμιλιανού

ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στεφάνου

ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου

ΝΟΜΟΣ ΕΒΡΟΥ

ΒΑΡΟΥΤΑ ΝΙΚΗ του Γεωργίου

ΚΥΜΠΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου

ΨΑΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη

ΝΟΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου

ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Λαζάρου

ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιωάννη

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία

ΝΟΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Παναγιώτη

ΧΑΤΣΙΚΙΑΝ ΓΙΕΓΙΑ του Καραμπέτ

ΧΛΙΑΠΑ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη

ΝΟΜΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΑΑΡΩΝ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του Δημητρίου

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ του Σεργίου

ΜΠΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

ΝΟΜΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Γεωργίου

ΜΑΛΑΒΕΤΑ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη

ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη

ΣΑΒΒΑΪΔΟΥ ΖΩΗ του Ιωάννη

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΦΩΚΙΩΝ του Αθανασίου

ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ

ΚΑΖΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Κωνσταντίνου

ΚΑΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου

ΝΟΜΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

ΔΑΛΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ελευθερίου

ΧΑΡΑΤΣΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου

ΝΟΜΟΣ ΣΑΜΟΥ

ΛΟΥΡΑΝΤΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του Δημητρίου

ΝΟΜΟΣ ΧΙΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη

ΦΛΩΡΟΚΑΠΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του Γεωργίου

ΝΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΙΡΚΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Σωτήρη

ΝΟΜΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου

ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Διονυσίου

ΝΟΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

ΖΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

ΚΑΒΓΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Κωνσταντίνου

ΝΟΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σπυρίδωνος

ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ του Ιωάννη

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦΙΑ του Σωτήρη



Οι υποψήφιοι της ΑΝΤΑΡΣΥΑ

ΠΕ Α” ΑΘΗΝΑΣ



1    ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΕΛΠΙΣ – ΕΛΠΙΔΑ του Βασιλείου    μέλος των κινημάτων πόλης, ενάντια σε χαράτσια, πλειστηριασμούς

2    ΑΡΓΥΡΗ ΝΙΚΗ του Ευαγγέλου    συντονιστικό ΚΕΕΡΦΑ

3    ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΘΕΝΙΑ) του Παύλου    γιατρός

4    ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Αναστάσιου    καθαρίστρια

5    ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου    αρχιτέκτονας

6    ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου    συνταξιούχος εκπαιδευτικός

7    ΓΑΪΤΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου    υποψήφια διδάκτορας πολιτικών επιστημών

8    ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου    δημοσιογράφος

9    ΚΑΤΙΝΤΣΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου    ιδιωτικός υπάλληλος

10    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου    δημ. σύμβουλος Αθήνας, συντονιστικό ΚΕΕΡΦΑ

11    ΜΕΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του Χρήστου    μέλος συνδικάτου επισιτισμού-τουρισμού

12    ΜΑΤΣΑΣ ΣΑΜΠΕΤΑΙ (ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ) του Μπενάκη    γραμματέας Κ.Ε. ΕΕΚ

13    ΜΠΛΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου    ιδιωτικός υπάλληλος

14    ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του Σιδέρη    δημοσιογράφος

15    ΣΗΦΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ    ΚΣΕ ΑΝΤΑΡΣΥΑ

16    ΣΗΦΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αριστείδη    δημοσιογράφος

17    ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος    υπεύθυνη σύνταξης περιοδικού «Σοσιαλισμός από τα Κάτω»

18    ΦΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Χρήστου    μεταλλειολόγος – μηχανικός



ΠΕ Β” ΑΘΗΝΑΣ



1    ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου    μέλος Δ.Σ. σωματείου Μετρό

2    ΑΜΠΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Σταύρου    χημικός, μέλος Δ.Σ. ΟΙΕΛΕ

3    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Βασιλείου    συντονισμός ενάντια σε κλεισίματα, απολύσεις, ιδιωτικοποιήσεις

4    ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου    μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εργαζομένων Νοσ. Γεννηματά

5    ΑΥΘΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ιωάννη    πρόεδρος σωματείου εργαζομένων ΗΔΙΚΑ Α.Ε.

6    ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικολάου    τοπογράφος-μηχανικός

7    ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μιχαήλ    συντ. καθηγητής ΤΕΙ

8    ΒΡΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του Πανναγιώτη    μεταλλειολόγος – μηχανικός

9    ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη    οικοδόμος- υδραυλικός, ΚΕΕΡΦΑ Χαλανδρίου

10    ΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στέργιου    δικηγόρος

11    ΓΡΙΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αναστασίου    ιδιωτική υπάλληλος

12    ΔΑΡΔΑΒΙΛΑ ΜΑΡΙΑ – ΜΥΡΤΩ του Νικολάου    μέλος αντιπροσωπείας ΤΕΕ

13    ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σπυρίδωνος    ηλεκτρολόγος – μηχανικός, μέλος ΚΣΕ ΑΝΤΑΡΣΥΑ

14    ΖΟΥΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Δημητρίου    επιμελήτρια εκδόσεων

15    ΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του Στυλιανού    γιατρός

16    ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Τηλέμαχου    συντ. εργάτης δήμου

17    ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κοσμά    μέλος κινημάτων πόλης

18    ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου    μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εργαζομένων Νοσ. Άγιος Σάββας

19    ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Ιωάννη    μηχανικός, μέλος Δ.Σ. ΕΚΑ

20    ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευτυχίου    χημικός μηχανικός, μέλος αντιπροσωπείας ΤΕΕ

21    ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Έκτορα    μεταλλειολόγος – μηχανικός

22    ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου    ιδιωτικός υπάλληλος

23    ΛΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη    αντιπρόεδρος Συλλόγου Υπαλλήλων Βιβλίου-Χάρτου

24    ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου     μέλος ΔΣ Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών και του ΠΣΟ ΑΝΤΑΡΣΥΑ

25    ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ευάγγελου    μηχανολόγος – μηχανικός, μέλος ΣΜΤ

26    ΜΑΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  του Ιωάννη    ψυχίατρος, πρώην επιστημονική υπεύθυνη 18 Άνω

27    ΜΑΥΡΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Δημητρίου    μέλος παν.σωματείο φαρμακευτικών, ιατροτεχνολογικών και συναφών κλάδων

28    ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου    συνδικαλιστής στον ιδιωτικό τομέα

29    ΜΟΣ – ΣΥΨΑ ΑΘΗΝΑ – ΜΙΡΙΕΛ – ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του Τομ    δημοσιογράφος-σκιτσογράφος, μέλος Δ.Σ. ΠΟΕΣΥ

30    ΜΠΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του     συντ. τραπεζοϋπάλληλος, κίνημα ενάντια στα χαράτσια

31    ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου    ιστορικός-συγγραφέας

32    ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ευαγγέλου    μουσικός

33    ΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανάσιου    δημοτικός σύμβουλος Αγ. Αναργύρων-Καματερού

34    ΞΙΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου    μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Υπαλλήλων Εθνικής Τράπεζας

35    ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ του Διονυσίου    μέλος ΠΣΟ ΑΝΤΑΡΣΥΑ

36    ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου    εργαζόμενος ΙΝΤΡΑΛΟΤ

37    ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Κωνσταντίνου    γιατρός, δημοτικός σύμβουλος Αιγάλεω

38    ΠΑΤΡΙΚΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη    πρώην δημοτική σύμβουλος Πετρούπολης

39    ΠΙΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μάξιμου    δημοσιογράφος Εργατική Αλληλεγγύη

40    ΠΛΑΚΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ    τεχνολόγος – μηχανικός, μέλος Εργατικής Λέσχης Νέας Σμύρνης

41    ΠΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ    μέλος πρωτοβουλίας κατοίκων στα Νότια, ενεργό μέλος κινήματος ενάντια στην ιδιωτικοποίηση του Ελληνικού

42    ΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρυσοστόμου    χημικός

43    ΣΤΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου    οικονομολόγος

44    ΤΟΥΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ελευθέριου    συντ. νοσοκόμος, πρώην πρόεδρος ΟΣΝΙΕ

45    ΤΡΙΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παύλου    ιδιωτικός υπάλληλος, μέλος ΣΜΤ

46    ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου    αγωνιστής της αριστερά σε Ζωγράφου-Ιλίσια

47    ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου    μέλος Π.Ε ΝΑΡ, μέλος ΠΣΟ Ανταρσύα

48    ΧΑΪΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη    πολιτικός μηχανικός, μεταπτυχιακός φοιτητής



ΠΕ ΑΤΤΙΚΗΣ



1    ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου    δημοσιογράφος, στέλεχος ΕΕΚ

2    ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Ιωάννη    συντ. τραπεζοϋπάλληλος, επιτροπή αγώνα Φυλής

3    ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του  Βασιλείου    κεραμίστρια, στέλεχος γονεϊκού κινήματος

4    ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ευσταθίου    λογιστής, μέλος Δ.Σ. ΕΕΛΠ

5    ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του  Παναγιώτη    απολυμένος χαλυβουργός, ντελιβεράς

6    ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λεωνίδα    χημικός μηχανικός, μέλος Δ.Σ. ΣΤΕΒ

7    ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  Δημητρίου    μεταλλειολόγος μηχανικός, μέλος ΠΕ ΝΑΡ,μέλος επιτροπής «ΌΧΙ μέχρι τέλος»

8    ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου    μηχανικός

9    ΜΑΥΡΟΥΔΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου    πανεπιστημιακός

10    ΜΠΑΛΑΛΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του  Ιωάννη    συνταξιούχος, πρώην μέλος Δ.Σ. Σωματείου Ιδιωτικών Κλινικών Αττικής

11    ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη    φοιτητής

12    ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ του Ιωάννη

13    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντωνίου    άνεργος πρώην πρόεδρος σωματείου εργαζομένων στη Θέμιδα Α.Ε.

14    ΠΕΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  Ευαγγέλου

15    ΡΟΥΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αναστάσιου    αδιόριστη εκπαιδευτικός

16    ΣΕΡΕΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

17    ΣΥΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  Αλεξάνδρου    ιδιωτικός υπάλληλος, μέλος Δ.Σ. σωματείου εργαζομένων του ομίλου της Intracom

18    ΤΣΑΔΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του  Αθανασίου    αρχιτέκτονας



ΠΕ Α” ΠΕΙΡΑΙΑ



1    ΑΛΦΙΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ευτυχίου    μεταπτυχιακός φοιτητής

2    ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευστράτιου    διδάκτορας Φιλοσοφίας

3    ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του Γεωργίου    ηθοποιός

4    ΔΙΑΒΟΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στυλιανού    πρώην δημοτικός σύμβουλος Πειραιά, μέλος Δ.Σ. ΟΙΕΛΕ

5    ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου    λογίστρια

6    ΜΠΕΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ – ΑΝΔΡΕΑΣ του Σπύρου – Νεκτάριου    φοιτητής

7    ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανάργυρου    δημοσιογράφος

8    ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ – ΒΕΝΙΑΜΙΝ- ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη    πρόεδρος Συλλόγου Υπαλλήλων Βιβλίου-Χάρτου



ΠΕ Β” ΠΕΙΡΑΙΑ



1    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ του Στυλιανού    δημοσιογράφος

2    ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Αλεξάνδρου    λιθογράφος συνδικαλιστής

3    ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου    ηλεκτρολόγος

4    ΔΕΛΗΚΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  του Γεωργίου    αρχιτέκτονας, άνεργη

5    ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γρηγορίου    εκπαιδευτικός, Δημοτική Κίνηση «Ανταρσύα στην Κοκκινιά»

6    ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πέτρου    μηχανικός ΜΕΚ

7    ΘΩΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη    δημοτική σύμβουλος Νίκαιας-Ρέντη, δημοσιογράφος Εργατική Αλληλλεγγύη

8    ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου    ελεύθερος επαγγελματίας

9    ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Σπυρίδωνος    δημοσιογράφος, αρχισυντάκτης Νέας Προοπτικής

10    ΜΑΝΙΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημοσθένη    συνδικαλιστής σωματείου εργαζομένων ΟΑΣΑ – Εργατικού Κέντρου Αθήνας

11    ΡΑΦΤΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου    λογίστρια



ΠΕ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ



Μαρκέτος Σπύρος του Αλέξανδρου, πανεπιστημιακός, μέλος του ΠΣΟ της ΑΝΤΑΡΣΥΑ



Αβραμίδης Χρήστος του Ευσταθίου, δημοσιογράφος με συμμετοχή στο εγχείρημα της ελεύθερης ΕΡΤ3



Αβραμίδου Αικατερίνη του Αβραάμ, νοσηλεύτρια ΨΝΘ



Γεωργάκη Κόλλια Ειρήνη του Ιωάννη, εκπαιδευτικός, μέλος του Δικτύου Ανέργων και Επισφαλώς Εργαζομένων Θεσσαλονίκης



Γιαννόπουλος Γεώργιος του Θωμά, εκδότης του περιοδικού Ένεκεν



Κατσιάβαλος Κωνσταντίνος του Χρήστου, συνταξιούχος, ανένταχτος κομμουνιστής



Κατσιόλα Αποστολίνα (Λίνα) του Βασιλείου, εργαζόμενη στο χώρο του βιβλίου, πρ. Πρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων Βιβλίου-Χάρτου Ν. Θεσσαλονίκης



Κολότσιος Αθανάσιος του Γεωργίου, ηθοποιός, μηχανικός, πρόεδρος του Συλλόγου Μηχανολόγων-Ηλεκτρολόγων Βόρειας Ελλάδας



Κούτρας Ιωάννης του Ζέρβα, γιατρός, π. περιφερειακός σύμβουλος Κεντρικής Μακεδονίας, μέλος ΠΣΟ ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α



Ξενόπουλος Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου, ελεύθερος επαγγελματίας,



Πάλλας Αριστείδης του Γεωργίου, χημικός



Πολίτη Τριανταφυλλιά (Φύλλια) του Αθανασίου, δημοσιογράφος «Εργατική Αλληλεγγύη», μέλος ΠΣΟ ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α



Στεφούδης Μορφάκης (Μόρφης) του Χριστόδουλου, συνταξιούχος, μέλος του ΔΣ του Σωματείου Συνταξιούχων «Η Ενότητα»



Τζαμαδάνης Γεώργιος του Αρίσταρχου, δικηγόρος, μέλος του ΔΣ του Δικηγορικού Συλλόγου Θεσσαλονίκης



Τζαχρήστας Βάιος του Βασιλείου, ιδιωτικός υπάλληλος



Τσιομάλου Γέωργιος του Ορφέα, ζαχαροπλάστης



Φιλιπιδάκη Δέσποινα του Χρήστου, νοσηλεύτρια, μέλος του ΔΣ του Σωματείου Εργαζομένων Ερυθρού Σταυρού



Χαλακατεβάκη Χρυσή του Ιακώβου, άνεργη



Χαντζή Μαρία του Βάιου, εκπαιδευτικός, μέλος του ΔΣ του Σωματείου Εργαζομένων στα Φροντιστήρια Ιδιωτικών Εκπαιδευτικών Β. Ελλάδας



Χατζάρας Νικόλαος του Εμμανουήλ, συμβασιούχος δημοτικός υπάλληλος, μέλος ΔΣ σωματείου εργαζομένων Δήμου Αμπελοκήπων-Μενεμένης, μέλος Σ.Ε. της ΚΕΕΡΦΑ Θεσσαλονίκης



ΠΕ Β” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ



Βλαχομήτρος Δημήτριος του Παναγιώτη, ηλεκτρολόγος, δημοτικός σύμβουλος δήμου Θέρμης



Γρηγοριάδου Ισμήνη του Φωτίου – Ευαγγέλου, τοπογράφος μηχανικός, μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Τοπογράφων Χαλκιδικής, ενεργό μέλος του κινήματος ενάντια στην εξόρυξη χρυσού



Κλακάλας Παντελής του Ηλία, τεχνικός Η/Υ



Κορακιανίτη Αικατερίνη του Ιωάννη, χημικός



Λαθήρα Ζωή του Βασιλείου, οδοντίατρος



Νέστορας Νικόλαος του Ιωάννη, ιδιωτικός εκπαιδευτικός



Παππά Χρυσάνθη του Ευαγγέλου, φοιτήτρια, μέλος της ΕΑΑΚ



Πλούμης Ανδρέας του Δημητρίου, οικονομολόγος–Λογιστής, πρ. πρόεδρος Δ.Σ. σωματείου εργαζομένων Αγροτικού Συνεταιρισμού Ορμύλιας, μέλος Δ.Σ. περιβαλλοντικής κίνησης «Κρουσίδα Γη»



Ρηγόπουλος Γεώργιος του Φραγκίσκου, συνταξιούχος υγειονομικός υπάλληλος ΙΚΑ, π. πρόεδρος στο κλαδικό σωματείο και οργ. γραμματέας της Ομοσπονδίας. Με συμμετοχή σε κινήσεις πολιτών, αθλητικούς συλλόγους.



Σαπουνά Μαρία του Αποστόλου, άνεργη, μέλος της Επιτροπής Αγώνα Στρυμονικού Κόλπου ενάντια στην Εξόρυξη Χρυσού



Τουρνάς Νικόλαος του Στεφάνου, ιδιωτικός υπάλληλος, μέλος Σ.Ε. του Συντονισμού ενάντια σε κλεισίματα, διαθεσιμότητες, ιδιωτικοποιήσεις Θεσσαλονίκης.



ΠΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Δαραβέλιας Βασίλειος του Ιωάννη, οδοντοτεχνίτης



Βερδέ Ελένη του Παναγιώτη, δημοσιογράφος της Εργ. Αλληλεγγύης, μέλος της Ένωσης Συντακτών Περιοδικού Ηλεκτρονικού Τύπου (ΕΣΠΗΤ)



Μανώλη Αικατερίνη του Ευάγγελου, Μηχανικός Μεταλλείων, απολυμένη από τη FORTHNET



Ταραβίρας Γεώργιος του Ιωάννη, πολιτικός μηχανικός



ΠΕ ΑΧΑΪΑΣ



Αγγελόπουλος Ιωάννης του Κωνσταντίνου (ιδιωτικός υπάλληλος)



Ηλιόπουλος Ηλίας του Δημητρίου (εκπαιδευτικός)



Κάνιστρα Άννα του Παναγιώτη (Μηχανικός)



Καραμπέλη Μαρία του Γεωργίου (Ιατρός)



Μεϊντανάς Κωνσταντίνος του Γεωργίου (Αγρότης)



Μπελιάς Δημήτριος του Νικολάου (ταχυδρομικός πράκτορας)



Οικονόμου Ανδρέας του Χαρίλαου (Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός)



Πελεκούδας Γεώργιος του Σπυρίδωνα (Άνεργος)



Πελεκούδας Νικόλαος του Σπυρίδωνα (Λογιστής)



Στεργιοπούλου Αθηνά του Γεωργίου (Εκπαιδευτικός)



Τζιρής Γεωργόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου (Άνεργος)



ΠΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ



1) Φουντάς Δημοσθένης του Δημητρίου:  Γεωπόνος



2) Γρυπάρης Σωτήριος του Ευάγγελου: Ιδ. Υπάλληλος (καθηγητής Φροντιστηρίου Μ.



εκπαίδευσης)



3) Διαμαντή Αλεξάνδρα του Σπυρίδωνος: Συνταξιούχος



4) Λαμπρόπουλος Νικόλαος του Ιωάννη: Ιδ. Υπάλληλος (Λογιστής)



5) Παπαδημητρίου Σωτήριος του Στυλιανού: Ιδ. Υπάλληλος(εργαζόμενος στη ΠΕΣΙΝΕ-Αλουμίνιο της Ελλάδος)



ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ



Βασιλόπουλος Χρήστος του Δημητρίου, χημικός μηχανικός



Ζεμπίλης Ιωάννης του Χρήστου, φιλόλογος



Μαρκόπουλος Νικόλαος του Δημητρίου, φυσικός



ΠΕ ΕΥΒΟΙΑΣ



Βαρελά Τρισεύγενη, ιδιωτική υπάλληλος



Δουλγεράκης Χρήστος, γιατρός στο νοσοκομείο Κύμης



Καλαθέρη Ειρήνη, αρχιτέκτονας



Κάργας Γεώργιος, Πανεπιστημιακός στο Γεωπονικό Πανεπιστήμιο



Κωστής Ιπποκράτης, πολιτικός μηχανικός, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Σκύρου



Μπούσουλας Θεόδωρος, ελεύθερος επαγγελματίας



ΠΕ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ



Λουκάς Μέξης του Παναγιώτη – Γεωπόνος, Ιδ. Υπάλληλος, Υπ. Αντιπεριφερειάρχης Ευρυτανίας στις Περιφερειακές Εκλογές του 2014 με την Αριστερή Παρέμβαση στη Στερεά Ελλάδα.



ΠΕ ΗΜΑΘΙΑΣ



1. Κουβακάς Γεώργιος του Κοσμά, άνεργος



2. Μόχλας Θεοχάρης (Χάρης) του Ευάγγελου, δημοσιογράφος



3. Γιάννοβιτς Σεβαστή του Φρανσουά, εκπαιδευτικός



4. Παπαχρυσοστομίδης Λάζαρος του Μιχαήλ, συνταξιούχος παιδαγωγός



ΠΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ



1    Αντωνίου    Αντωνία (Τόνια)    του     Χρήστου    Μηχανικός Τ.Ε

2    Βαλαής    Ιωάννης    του     Νικολάου    Οδοντίατρος

3    Βλαχάκης     Κωνσταντίνος    του    Ιωάννη    Βιομηχανικός Εργάτης

4    Γκούβας    Χαράλαμπος    του     Κωνσταντίνου    Γεωλόγος

5    Κοζυράκη     Ειρήνη    του     Φραγκίσκου    Πολιτικός μηχανικός (άνεργη)

6    Κτιστάκη    Ευτέρπη (Έφη)    του     Ιωάννη    Ιδιωτική  Υπάλληλος

7    Μονοτράκης    Γεώργιος    του    Ευθυμίου    Μαθηματικός

8    Παυλίδη    Λυδία    του     Μιχαήλ    Βιολόγος (άνεργη)

9    Πλεύρης     Κωνσταντίνος    του     Εμμανουήλ    Πολιτικός      μηχανικός -Ιδιωτικός υπάλληλος ΙΝΤΡΑΚΟΜ

10    Φουκαράκης    Μιχαήλ    του     Εμμανουήλ    Τοπογράφος Μηχανικός

11    Χαιρέτη    Ειρήνη    του     Εμμανουήλ    Εκπαιδευ    τικός-Φυσικός



ΠΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ



Ζήκος Νικόλαος του Αποστόλου – Περιφερειακός σύμβουλος Ηπείρου με την Αριστερή Παρέμβαση στην Ήπειρο



Αργυρός Δημήτριος –  Eργαζόμενος  στη γαλακτοβιομηχανία Δωδώνη, Αντιπρόσωπος συνελεύσεως του Εργατικού κέντρου Ιωαννίνων, οργανωτικός γραμματέας του σωματείου αναπήρων νόμου Ιωαννίνων. Γενικός γραμματέας στο Α.Σ ΠΥΡΡΟΣ ΑΜΕΑ



Ηλίας Νίκος του Κωσταντίνου  – Γραμματέας σωματείου Μετάλλου Ιωαννίνων



Συνδρεβέλη Παρασκευή(Βούλα) του Γεωργίου – Μέλος διοικήσεως του Εργατικού κέντρου Ιωαννίνων



Μπακόλας Δημήτριος του Γεωργίου  – Γεωπόνος ,Ταμίας σωματείου Γεωπόνων και Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ηπείρου-Κέρκυρας-Λευκάδας



Καραγιαννάκου Στυλιανή του Τριανταφύλλου –  Άνεργη-Εκπαιδευτικός



Πασσιάς Χρήστος του Παναγιώτη  – Πρόεδρος σωματείου Praktiker Ιωαννίνων



ΠΕ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ



Μάρκου Κώστας του Λεωνίδα, οδοντίατρος



Βουλγαρούλη Βασιλική του Θεοδώρου, εκπαιδευτικός



Μάνου -Γιολδάση Αγγελική του Ζήση, άνεργη



ΠΕ ΚΙΛΚΙΣ



Μαλγαρινού Βασιλική του Νικολάου, εκπαιδευτικός

Φουντουλάκη Αργυρώ του Γεωργίου, εκπαιδευτικός



ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ



Πράσσος Στέφανος του Αστερίου, συνταξιούχος



Βαλανίκας Ευριπίδης του Ιωάννη, Γιατρός



Γεωργιάδης Γεώργιος του Γεωργίου, μισθωτός μηχανικός



Ασαλουμίδης Κων/νος του Νεόφυτου, Εργαζόμενος Ορυχείων ΔΕΗ



Τσαμούρη Φωτεινή του Ιωάννη, Ιδιωτική Υπάλληλος



Αγγελίδης Ιωάννης του Αλεξάνδρου, ηλεκτρονικός



Κωνσταντινίδης Σπυρίδων του Ηλία, εργάτης εργολάβου Ορυχείων



ΠΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ



Δαμέλος Παναγιώτης του Νικολάου, Ιδ. Υπάλληλος



Παπαμήκου Παναγιώτα-Μαρία του Κωνσταντίνου, Εκπαιδευτικός



Κορδαλής Νικόλαος του Χρήστου, Τοπογράφος Μηχανικός



Παπασταμοπούλου Κωνσταντίνα του Ιωάννη, Γεωπόνος



Παπαδάς Αθανάσιος του Δημητρίου, Εκδότης



ΠΕ ΛΑΡΙΣΑΣ



Αδάμου Αντώνιος του Γεωργίου,πρώην Περιφερειακός Σύμβουλος στη Θεσσαλία



Καλαντζή Δήμητρα του Κωνσταντίνου,ειδικευόμενη γιατρός στο Νομαρχιακό Νοσοκομείο Λάρισας



Καμπόζης Παράσχος του Θεοδώρου,οικονομολόγος μέλος του ΕΕΚ



Κωτσιόπουλος Νικόλαος του Βλαδίμηρου,οικοδόμος συνδικαλιστής



Παναγιωτίδης Παναγιώτης του Ιορδάνη,πρόεδρος του Συλλόγου Λογιστών Λάρισας



Παραφέστα Αναστασία (Σούλα) του Γεωργίου,συνταξιούχος της ΔΕΗ



Σιούλας Παναγιώτης του Δημητρίου,πολιτικός μηχανικός άνεργος



Ταλαχούπης Νικόλαος του Δημητρίου,μέλος του ΔΣ Συνδικάτου Οικοδόμων Λάρισα



ΠΕ ΛΑΣΙΘΙΟΥ



1    ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ



2    ΚΥΡΙΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ    πολ. Μηχανικός



3     ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημητρίου     ιδ. υπάλληλος



ΠΕ ΛΕΣΒΟΥ



Βελούτσου Ειρήνη, που γεννήθηκε, ζει κι εργάζεται στην Πέτρα, αδιόριστη φιλόλογος, ελαστικά εργαζόμενη στον επισιτισμό.


Ζωγραφιστού Χριστίνα, με καταγωγή από το Ηράκλειο της Κρήτης, ζει στο Ρωμανού της Λήμνου, φυσικός, εργαζόμενη στην ιδιωτική εκπαίδευση.


Καράμαλης Δημήτρης, από την Ερεσό, ζει κι εργάζεται στη Μυτιλήνη, οικονομολόγος, εργαζόμενος στον ΟΤΕ, πρόεδρος της Τοπικής Διοικούσας της ΠΑΣΕ-ΟΤΕ.


Μιχαλέλη Γιώτα, από το Πλωμάρι, αγρότισσα, λαϊκή τραγουδίστρια, με μεγάλη προσφορά στην πολιτιστική ζωή του τόπου.


Μανάβης Νίκος, από τη Στύψη, ζει κι εργάζεται τη Μυτιλήνη, δημοσιογράφος, μέλος της ΕΣΗΕΠΗΝ και εκλεγμένος αντιπρόσωπος στη Γενική Συνέλευση της ΠΟΕΣΥ


ΠΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ



Λάσκου Ελένη του Περικλή : Μαία, ιδρυτικό μέλος της Λέσχης εργαζομένων και νεολαίας Βόλου.



Μανώλης Σπυρίδων του Γεωργίου: Βιομηχανικός εργάτης, μέλος του Εργατικού Επαναστατικού Κόμματος (ΕΕΚ)



Νίτης Νικόλαος του Αποστόλου: Οικοδόμος, τεχνολόγος μηχανολόγος, μέλος του Συνδικάτου Οικοδόμων Μαγνησίας και των Αγωνιζόμενων Οικοδόμων.



Ντούρος Ευστάθιος του Χρήστου: Γεωπόνος, περιφερειακός σύμβουλος με την Αριστερή Παρέμβαση στη Θεσσαλία – Ανταρσία για την Ανατροπή.



Σεβαστίδου Όλγα του Δημητρίου: Κοινωνική Ανθρωπολόγος, κάτοχος μεταπτυχιακού τίτλου στην προφορική ιστορία, ιδρυτικό μέλος του σωματείου συμβασιούχων εργαζομένων σε ΝΠΙΔ.



Σκούφογλου Εμμανουήλ- Στυλιανός του Παναγιώτη: Αρχιτέκτονας Μηχανικός, υποψήφιος Διδάκτωρ Γεωγραφίας του Πανεπιστημίου Paris1 (Σορβόνη), μέλος του σωματείου μισθωτών τεχνικών και μέλος της πανελλαδικής αντιπροσωπίας του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ.

ΠΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ



Γιακουμής Στάθης , τεχνικός υπολογιστών



Σπυρόπουλος Βασίλης, αγρότης,



Σαρδέλη Χριστίνα, ξυλουργός,



Κάτσαρης Παναγιώτης, γεωπόνος,



Νίκου Δονάτος, φιλόλογος,



Καπετανάκη Γαρυφαλιά, καθηγήτρια σε ιδιωτικό φροντιστήριο



Μπούτσης Γιώργος, οικοδόμος



ΠΕ ΞΑΝΘΗΣ



Μηλιαζήμ Τζεμαλή του Μεχμέτ, δάσκαλος ειδικής αγωγής



Αλεξοπούλου Βασιλική του Ευαγγέλου, συνταξ/χος εκπαιδευτικός



Πιστόλα Μαρία του Γεωργίου, ιδιωτ. υπάλληλος



Σουνδουλουνάκη Στέλλα του Νικολάου, ιατρός



Τζώτζης Βασίλειος του Μιχαήλ, άνεργος



ΠΕ ΠΕΛΛΑΣ



1. Λουσιώτης Νικόλαος του Πέτρου, φαρμακοποιός από Έδεσσα



2. Καραμπατζάκης Ηλίας του Αντωνίου, αγρότης από Γιαννιτσά



3. Κερατίδης Ιωάννης του Γεωργίου, ιδιωτικός υπάλληλος από Γιαννιτσά



4. Μπακαλάκης Χρήστος του Γρηγορίου, ελεύθερος επαγγελματίας από Γιαννιτσά



5. Δασκάλου Ελένη του Δημητρίου, εργαζόμενη στον χώρο της εστίασης από Άγρα



6. Ασκητής Γεώργιος του Παντελή, αγρότης από Αραβησσό



ΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ



Κατσιαβός Ανέστης, γιατρός (Γενικό Νοσοκομείο Ρεθύμνου)



Θεοδωράκης Μιχάλης, ιδιωτικός υπάλληλος



Καυκαλάς Σήφης, τοπογράφος μηχανικός.



ΠΕ ΡΟΔΟΠΗΣ

Λάμπρου Αναστασία-άνεργη,μέλος ΕΕΚ



Πίττα Άννα(Τατιάνα)-ηθοποιός,μέλος ΚΕΕΡΦΑ



ΠΕ ΣΕΡΡΩΝ



Καρπουτσής  Μιχαήλ του Χαραλάμπους , μέλος του Δ.Σ. του Σωματείου Εργαζομένων  της ΔΕΥΑ  Σερρών



Τζαχρήστας Αθανάσιος του Βασιλείου, μουσικός



Γραβάνης Δημήτριος του Κωνσταντίνου, μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου Κινητικά  Αναπήρων Π.Ε. Σερρών



ΠΕ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ



1. Βασίλειος Ζούμπος του Κων/νου – Πολιτικός Μηχανικός, Μέλος της Αντιπροσωπίας του Τεχνικού Επιμελητηρίου Ανατολικής Στερεάς και Περιφερειακός Σύμβουλος Στερεάς Ελλάδας με την Αριστερή Παρέμβαση στη Στερεά Ελλάδα.



2. Δημήτριος Δάρας του Γεωργίου – Δασοπόνος, Ελεύθερος Επαγγελματίας



3. Βασιλική Καψάλη-Γεροκούδη του Κων/νου – Καθηγήτρια Φιλόλογος



4. Ιωάννης Μέλλιος του Φωτίου – Γεωπόνος, Ιδ. Υπάλληλος, Μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Γεωπόνων Φθιώτιδας



5. Άγγελος Ντρίζος του Χρήστου –  Φοιτητής Ιστορικού – Αρχαιολογικού Ιωαννίνων



6. Αθανάσιος Παπαδόπουλος του Γεωργίου – Μεταλλειολόγος Μηχανικός



ΠΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ



Αντωνακάκη Σοφία του Γεωργίου, Εικαστικός



Νάϊδος Νικόλαος του Λουκά



ΠΕ ΦΩΚΙΔΑΣ



Παντελής Μπρόφας του Κων/νου – Συντ. ΟΤΕ, Συνδικαλιστής, Υπ. Αντιπεριφερειάρχης Φωκίδας στις Περιφερειακές Εκλογές του 2014 με την Αριστερή Παρέμβαση στη Στερεά Ελλάδα.



ΠΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ



Ρηγόπουλος Φραγκίσκος, μεταλλειολόγος μηχανικός, μέλος του Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών Κ. Μακεδονίας και του Συλλόγου Διπλωματούχων Μεταλλειολόγων.



Σαββοπούλου Μαριωρή (Μαρία), οδοντοτεχνίτης, ιδιωτική υπάλληλος , από τα Νέα Πλάγια.



Τσελεπίδης Σάββας, αρχιτέκτονας μηχανικός, Γεν. Γραμματέας του Συλλόγου Αρχιτεκτόνων Θεσ/νικης και μελος της αντιπροσωπείας του Τεχνικού Επιμελητήριου Ελλάδας, από τα Νέα Φλογητά.



ΠΕ ΧΑΝΙΩΝ



ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, Ελεύθερος Επαγγελματίας



ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, Ιδιωτική Υπάλληλος



ΚΙΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, Γυμναστής



ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝΑΣ, Ψυχίατρος, Νοσοκομείο Χανίων



ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, Μαθηματικός



ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ, Άνεργη


http://www.crashonline.gr

Σχόλια

  1. ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ MIKE FISHER HACKERS ΓΙΑ ΜΙΣΘΩΣΗ

    Γεια σας, είμαι επαγγελματίας διευθυντής χάκερ της ομάδας Mike εάν χρειάζεστε υπηρεσίες πιστοποιημένου και έμπειρου ηθικού χάκερ για τους γενικούς ηθικούς και εξειδικευμένους σας Hacks;

    + Πρόσβαση σε διάφορα κοινωνικά δίκτυα (facebook, twitter, Instagram, Google+ κ.λπ.)
    + Εξειδικευμένη και έμπειρη πειρατεία στο Εκπαιδευτικό

    Ιδρύματα, Αλλαγή Βαθμών, Εκκαθάριση Ποινικών Αρχείων, Παραβίαση ιστολογίου, Εκκαθάριση χρεών πιστωτικών καρτών, Πτώση χρημάτων σε πιστωτικές κάρτες, Κλείδωμα smartphone, Κλείδωμα τραπεζικών λογαριασμών σε διάφορα μέρη του κόσμου κ.λπ.,

    + Hack σε λογαριασμούς email (gmail, yahoo, aol κ.λπ.)
    + crypto νόμισμα / χρηματοδότηση (bitcoin κ.λπ.)
    + Επικοινωνήστε με τον Mike Hacks +1 (765) 705-0044
    ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ; blankatm156@gmail.com

    ΑπάντησηΔιαγραφή

Δημοσίευση σχολίου