ΕΠΣ Κοζάνης: Αποτελέσματα αγώνων του Σαββατοκύριακου

Τα αποτελέσματα των αγώνων της Ε.Π.Σ. Κοζάνης διαμορφώθηκαν ως εξής:Τα αποτελέσματα των αγώνων της Α΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας

7η Αγωνιστική
Ημερομηνία, Ώρα, Γήπεδο – Αγώνας     Σκορ
22 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ – Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ     3 – 0
22 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΕΡΑΤΥΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ     0 – 2
23 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ – Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ     2 – 0
23 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΒΑΤΕΡΟΥ
Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ 2 – 0
23 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ     5 – 0
23 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΑΙΑΝΗΣ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ     2 – 2
23 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΚΡΟΚΟΥ
Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ – Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ     0 – 4
24 Οκτωβρίου 2016, 16:00 Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     -:-

Βαθμολογία
Θέση     Ομάδα     Βαθμοί
1     Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ     19
2     Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ     14
3     Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ     14
4     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     13
5     Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ     11
6     Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ     10
7     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ     10
8     Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ     10
9     Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ     9
10     ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ     8
11     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ     8
12     ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ     8
13     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ     7
14     ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ     7
15     Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ     2
16     Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ     2



Τα αποτελέσματα των αγώνων της Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας

1ος Όμιλος – 6η Αγωνιστική
Ημερομηνία, Ώρα, Γήπεδο – Αγώνας     Σκορ
22 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΑ)
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ     3 – 0
23 Οκτωβρίου 2016, 12:00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ   1 – 4
23 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΡΟΔΙΑΝΗΣ
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ     2 – 5
23 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ     2 – 1
23 Οκτωβρίου 2016, 16:00 Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ   0 – 3
23 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΑΡΓΙΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ     1 – 2
23 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΜΕΤΑΞΑ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ     1 – 3

Βαθμολογία
Θέση     Ομάδα     Βαθμοί
1     ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     15
2     ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ     15
3     ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ     14
4     Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ     14
5     ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ     11
6     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ     11
7     Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ     10
8     ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ     6
9     Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     5
10     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ     4
11     Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ     4
12     ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ     3
13     ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ     3
14     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ     1

Σ.Σ.:

α) Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ έχει -2 βαθμούς περυσινή αρνητική βαθμολογία.



Τα αποτελέσματα των αγώνων της Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας

2ος Όμιλος – 6η Αγωνιστική
Ημερομηνία, Ώρα, Γήπεδο – Αγώνας     Σκορ
22 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ     0 – 0
22 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΚΟΖΑΝΗ 2004     2 – 0
22 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ     4 – 1
22 Οκτωβρίου 2016, 16:00 Κ. ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ(ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ     1 – 3
22 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ – ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ     0 – 1
23 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΠΥΡΓΩΝ
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ – ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 5 – 1
23 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΚΟΜΝΗΝΩΝ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ – Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ     5 – 2

Βαθμολογία


Θέση     Ομάδα     Βαθμοί
1     ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ     14
2     ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ     13
3     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ     13
4     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ     10
5     ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ     10
6     ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ     10
7     ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ     9
8     ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ     9
9     Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ     8
10     ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ     7
11     ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ     7
12     ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ     6
13     ΚΟΖΑΝΗ 2004     3
14     ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ     -4

Σ.Σ.:

α) Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ έχει -4 βαθμούς περυσινή αρνητική βαθμολογία.



Τα αποτελέσματα των αγώνων της Γ΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας

2η Αγωνιστική
Ημερομηνία, Ώρα, Γήπεδο – Αγώνας     Σκορ
22 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ – Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ     2 – 3

22 Οκτωβρίου 2016, 16:00 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΠΡΟΑΣΤΕΙΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ      1 – 2
23 Οκτωβρίου 2016, 16:00 Αυλών
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ     2 – 1

Βαθμολογία
Θέση     Ομάδα     Βαθμοί
1     ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ     3
2     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ     3
3     Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ     3
4     ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ     6
5     ΠΡΟΑΣΤΕΙΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ     0
6     Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ     3
7     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ     0

Σ.Σ. :

α) Έκαναν το ρεπό Ά Γύρου : Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥΛΙΑΣ και Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ.


http://www.prlogos.gr

Σχόλια